Materac JUNIOR HEVEA lateksowy

  • Opinie: 0
  • Dodaj opinię
  • Zapytaj o produkt
  • Zapytaj o produkt

    Materac JUNIOR HEVEA lateksowy

    Materac JUNIOR HEVEA lateksowy

    Materac lateksowy przeznaczony dla dzieci w wieku szkolnym (do 70 kg), w dwóch pokrowcach do wyboru.

Nowy

Stan: Dostępny do 10 dni roboczych

519,00 zł

Materac lateksowy przeznaczony dla dzieci w wieku szkolnym (do 70 kg), w dwóch pokrowcach do wyboru.

Hevea Junior to model stworzony z myślą o szczególnych potrzebach rozwojowych dzieci w wieku szkolnym. Materac ten jest zbudowany z jednolitego, perforowanego bloku lateksu o szczególnych właściwościach hipoalergicznych, przeciwgrzybiczych i bakteriobójczych. System kanalików wewnątrz wkładu odpowiada za aktywną wentylację i sprawia, że materac ten jest wyjątkowo higieniczny, wytrzymały i nie zmienia swej struktury oraz właściwości przez długie lata. Hevea Junior zapewnia optymalną elastyczność punktową, co oznacza, że ciało dziecka jest idealnie podparte w każdej pozycji. Jest to szczególnie istotne u dzieci w wieku szkolnym, u których kręgosłup jest wystawiony każdego dnia na duży wysiłek, a zdrowy sen pozwala mu się zregenerować. Lateks minimalizuje ponadto obecność alergenów, dlatego jest polecany dla dzieci, które zmagają się z rozmaitymi schorzeniami tj. astma, czy alergia. Materac występuje w antyalergicznym pokrowcu Natural Care Aegis, który posiadają atest „Bezpieczny dla dziecka”. Jakość materiałów użytych przy produkcji materaca jest potwierdzona atestem „EKO-TEX”.

Lateks: materiał o właściwościach antyalergicznych i bakteriobójczych. Jest wyjątkowo przewiewny, co pozwala na utrzymanie produktu w świeżości, zachowanie suchego wypełnienia i stałej temperatury powierzchni. Zapewnia stabilne podparcie dla kręgosłupa, a jego struktura nie zmienia się przez wiele lat.
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Klinika Snu. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty