Materac SAFETY SMYK HILDING dziecięcy

  • Opinie: 3
  • Dodaj opinię
  • Zapytaj o produkt
  • Zapytaj o produkt

    Materac SAFETY SMYK HILDING dziecięcy

    Materac SAFETY SMYK HILDING dziecięcy

    Funkcjonalny materac dla niemowląt, posiadający wypełnienie Velvet Touch.

Nowy

Stan: Dostępny od ręki!

499,00 zł

Funkcjonalny materac dla niemowląt, posiadający wypełnienie Velvet Touch.

Materac Safety Smyk Hilding to bardzo praktyczny materac, który może równocześnie pełnić z powodzeniem funkcję przewijaka. Właściwość tę uzyskano dzięki uniesieniu boków o 2 cm. Połączenie miejsca do spania z bezpieczną powierzchnią do przewijania dziecka doceniane jest szczególnie w niewielkich pokojach lub podczas podróży. Produkt charakteryzuje się łódeczkowatym kształtem, a więc żadna cześć ciała dziecka nie styka się z innymi elementami łóżeczka. Model Safety Smyk wypełniony jest innowacyjną pianką Velvet Touch. Materiał ten cechuje najwyższy poziom higieniczności. Posiada właściwości antybakteryjne i jest bardzo przewiewny. W strukturze pianki nie zalegają kurz i roztocza, które mogłyby powodować alergie. Wypełnienie ułatwia także utrzymanie suchej powierzchni materaca, ponieważ nadmiar wilgoci jest bardzo szybko odprowadzany poza produkt. Model otacza delikatny pokrowiec Lotus, który może być prany w delikatnych, bezpiecznych dla maluchów detergentach. Tkanina w znaczącym stopniu ogranicza rozmnażanie się grzybów i pleśni oraz skutecznie chroni wypełnienie przed zabrudzeniem i zniszczeniem. Materac gwarantuje odpowiednie podparcie dla nieukształtowanego jeszcze kręgosłupa dziecka. Posiada właściwą twardość i jest jednocześnie elastyczny. Materiał pokrowca jest delikatny dla skóry i bardzo higieniczny.

Pianka Velvet Touch: innowacyjny produkt marki Hilding. Pianka cechuje się elastyczności i sprężystością oraz bardzo sprawną wentylacją powietrza. W jej wnętrzu panuje suche środowisko niesprzyjające rozwojowi pleśni i grzybów. Zapewnia równomierne rozłożenie ciężaru ciała na całej powierzchni oraz optymalne podparcie dla kręgosłupa.

Pianka Flexifoam: niezwykle elastyczna, sprężysta i odpowiednio miękka. Dzięki swoim właściwościom idealnie dopasowuje się do kręgosłupa, podpierając go w odpowiedniej, zdrowej pozycji. Pianka wycięta jest w kształt łódki, co gwarantuje bezpieczeństwo dziecku.
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Klinika Snu. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Oceń 
Irena
Opinia od niezweryfikowanego użytkownika.
2017-12-28

warto!

Naprawdę dobry produkt!! :)

Oceń 
Mamuśka
Opinia od niezweryfikowanego użytkownika.
2017-12-28

Polecam :)

Świetny materac dla dziecka, wygodny. Mój Staś mówi że śpi mu sie na nim super!

Oceń 
Ewa
Opinia od niezweryfikowanego użytkownika.
2017-11-20

swietny

Jestem bardzo zadowolona, że wybrałam ten materac. Jest naprawdę świetnie wykonany i bardzo wygodny :)

Napisz swoją opinię!

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty