Materac PIANO SEMBELLA dziecięcy

  • Opinie: 1
  • Dodaj opinię
  • Zapytaj o produkt
  • Zapytaj o produkt

    Materac PIANO SEMBELLA dziecięcy

    Materac PIANO SEMBELLA dziecięcy

    Piankowy materac dla dzieci z wzmacnianymi brzegami.

Nowy

Stan: Dostępny do 15 dni roboczych

431,00 zł

Piankowy materac dla dzieci z wzmacnianymi brzegami.

Dobierając materac do dziecięcego łóżeczka powinniśmy w pierwszej kolejności zwrócić uwagę na materiały, z których został wykonany. Istotne jest to, by właściwie podpierały stale kształtujące się dziecięce ciało, co zapobiegnie powstawaniu wad postawy. Powierzchnie powinna być elastyczna i nie może się zapadać. W modelu Piano zastosowano innowacyjną piankę wysokoelastyczną Bultex®. Materiał ten jest odpowiednio przewiewny i ma właściwości antyalergiczne. Zapewnia stabilne podparcie ciała na całej długości. Cała konstrukcja jest trwała, dzięki zastosowaniu usztywnianych krawędzi zewnętrznych z pianki poliuretanowej. Rozwiązanie to ułatwia także maluchom stawianie pierwszych kroków przy barierkach łóżeczka. Materac jest higieniczny, a jego pokrowiec zewnętrzny może być czyszczony w temp. 60 st.C. Wysokość: 10 cm.

Pianka Bultex: pianka produkowana w innowacyjny, bezfreonowy sposób. Materiał jest elastyczny i bardzo higieniczny. W jego strukturze nie odkładają się roztocza, bakterie i alergeny. Jest przewiewny i szybko eliminuje nadmiar wilgoci z powierzchni.

Pianka Poliuretanowa: materiał użyty w celu usztywnienia krawędzi materaca. Jest trwały i nie odkształca się przez długi czas.
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Klinika Snu. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Oceń 
Bosia
2017-12-20

idealny dla dziecka

Poelcam ten materac wszystkim rodzicom, jeśli chcecie by wasze pociechy dobrze się wysypiały, sama zakupiłam ten produkt nie dawno i musze przyznać że jest naprawdę dobry!

Napisz swoją opinię!

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty