Materac COMFORT BODY MAX LAGUNA HEVEA lateksowy

  • Opinie: 1
  • Dodaj opinię
  • Zapytaj o produkt
  • Zapytaj o produkt

    Materac COMFORT BODY MAX LAGUNA HEVEA lateksowy

    Materac COMFORT BODY MAX LAGUNA HEVEA lateksowy

    Trójwarstwowy materac z lateksem i pianką termoelastyczną.

Nowy

Stan: Dostępny do 14 dni roboczych

1 827,00 zł

Trójwarstwowy materac z lateksem i pianką termoelastyczną.

Materace Hevea z linii Laguna zapewniają użytkownikom wygodę na najwyższym poziomie. W modelu Comfort Body Max Laguna zastosowano najlepszej jakości materiały, które wzajemnie się uzupełniają, by stworzyć komfortowe warunki do wypoczynku. Trzonem jest pianka lateksowa o grubości 14 cm. Materiał posiada otwartokomórkową strukturę zapewniającą stały ruch powietrza wewnątrz wypełnienia. Składa się w 20% z naturalnej żywicy, jest perforowany i podzielono go na strefy komfortu o różnej twardości. Lateks zapobiega rozmnażaniu się bakterii i pleśni. Kolejna warstwa to pianka termoelastyczna Viscool. Na stronie z tym materiałem najlepiej spać zimą, ponieważ stanowi dobrą termoizolację i nie pochłania ciepła z organizmu. Na jej powierzchni nie utrzymuje się wilgoć, a specjalne wypustki dają wrażenie lekkiego masażu. Śpiąc na niej nasze ciało się rozluźnia, a odpoczynek jest w pełni regenerujący. Z przeciwnej, letniej strony zastosowano natomiast innowacyjny lateks Blue Ocean z dodatkiem mikrokapsułek żelu silikonowego,który pochłania pot i wilgoć. Warstwa ta ma grubość 3 cm i jest łączona z pozostałymi partiami materaca w bezpieczny sposób, bez użycia kleju syntetycznego. Materac powinien być regularnie obracany. Posiada dwa pokrowce chroniące wnętrze przed zniszczeniem. Materiałowy można z łatwością zdjąć i wyczyścić. Wysokość: 25 cm. Stopień twardości: średnio twardy. Gwarancja: 2 lata – całość, 15 lat – wkład lateksowy. Stelaż: szczebelkowy płaski lub elastyczny.

Lateks: elastyczny i odporny na deformacje materiał o właściwościach antyalergicznych. Jego struktura wspomaga wymianę powietrza między otoczeniem i wnętrzem, więc produkt zachowuje stałą świeżość.

Pianka Viscool: dopasowuje się do anatomicznego kształtu ciała pod wpływem jego ciepła i nacisku. Powierzchnia jest profilowana, co daje wrażenie delikatnego masażu. Wpływa pozytywnie na ukrwienie, dzięki czemu podczas snu nie ma konieczności częstej zmiany pozycji. Jest pianką przewiewną, nie nagrzewa się, dzięki czemu ogranicza nadmierne pocenie się organizmu, podczas snu. Gwarantuje wysoki komfort i relaksujący wypoczynek.

Lateks Blue Ocean: wpływa pozytywnie na higienę materaca. Wchłania nadmiar wilgoci, dzięki czemu blokuje rozwój niebezpiecznych dla zdrowia drobnoustrojów.
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Klinika Snu. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Oceń 
Ola
2018-01-11

polecam :)

Razem z mężem zdecydowaliśmy się na zakup tego modelu, jestesmy bardzo zadowoleni, sen na nim to naprawdę coś przyjemnego :)

Napisz swoją opinię!

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty