Materac HETMAN AQUA SEMBELLA lateksowy

  • Opinie: 2
  • Dodaj opinię
  • Zapytaj o produkt
  • Zapytaj o produkt

    Materac HETMAN AQUA SEMBELLA lateksowy

    Materac HETMAN AQUA SEMBELLA lateksowy

    Komfortowy materac z grubej płyty lateksowej.

Nowy

Stan: Dostępny do 4 tygodni

2 342,00 zł

Komfortowy materac z grubej płyty lateksowej.

Sembella Gwarancja Satysfakcji

Hetman Aqua to model stworzony z płyty lateksowej o powierzchniowym profilowaniu. Wypełnienie ma grubość 18 cm i charakteryzuje się wrażliwością punktową. Dodatkowo posiada podział na siedem stref twardości, które ułatwiają dostosowanie się produktu do każdego użytkownika. Powierzchnia, dopasowując się do ciała, pozwala na rozluźnienie mięśni, a jednocześnie stabilnie podpiera kręgosłup. W lateksie znajdują się specjalne otwory wentylacyjne usprawniające wymianę powietrza z otoczeniem. Dzięki takiemu rozwiązaniu nadmiar wilgoci zostaje szybko odprowadzony poza produkt. Lateks jest materiałem niezwykle higienicznym, znanym ze swoich właściwości antyalergicznych. Dzięki odporności na duże obciążenia nie ulega łatwo zniekształceniom. Brak jakichkolwiek nacisków na ciało sprawia, że krążenie krwi nie zostaje zaburzone. Do modelu przynależy pokrowiec, który jest pikowany włókniną klimatyzującą i może być czyszczony według wskazówek producenta. Materac ma wysokość ok. 21 cm. Dostępne twardości: H2 i H3. Jednolite wypełnienie modelu sprawia, że można korzystać z jego obu powierzchni. Dobrze współgra ze wszystkimi rodzajami stelaży.

Lateks: trwały materiał o bardzo dobrej przepuszczalności powietrza. Szybko odzyskuje swój pierwotny kształt i nie ulega deformacjom. Tworzy środowisko blokujące rozwój pleśni, bakterii i drobnoustrojów. Może być używany przez alergików.
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Klinika Snu. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Oceń 
Jola
Opinia od niezweryfikowanego użytkownika.
2018-01-08

5!

cóż, daje 5 na 5 gwiazdek, ponieważ nie mam większych zastrzeżeń a wyspiam się na nim znakomicie.

Oceń 
Tyna
Opinia od niezweryfikowanego użytkownika.
2018-01-05

w porządku

Ogólnie materac bardzo w porządku, nie mam do niego większych zastrzeżeń.

Napisz swoją opinię!

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty