Materac PULSE ELEGANT JANPOL lateksowy

  • Opinie: 4
  • Dodaj opinię
  • Zapytaj o produkt
  • Zapytaj o produkt

    Materac PULSE ELEGANT JANPOL lateksowy

    Materac PULSE ELEGANT JANPOL lateksowy

    Materac lateksowy z pianką wysokoelastyczną z siedmioma strefami komfortu.

Nowy

Stan: Dostępny do 15 dni roboczych

2 746,00 zł

Materac lateksowy z pianką wysokoelastyczną z siedmioma strefami komfortu.

Pulse Elegant to materac zbudowany z lateksu oraz pianki wysokoelastycznej typu HR. Każda ze stron posiada inne właściwości oraz poziom twardości. Powierzchnia podzielona jest na siedem stref komfortu. Lateks jest elastyczny i sprężysty, bardzo szybko powraca do wyjściowej formy. Jest także materiałem niezwykle trwałym i odpornym na zniekształcenia. Jego atutem jest antyalergiczność i wysoki poziom higieny. Materiał jest przewiewny i zapewnia termoregulację. W tym modelu zastosowano innowacyjny lateks Pulse o grubości 6 cm, który został wykonany w technologii Sonocere. Z drugiej strony znajduje się pianka wysokoelastyczna HR o grubości 18 cm. Jest odporna na duże obciążenia, sprężysta i elastyczna. Posiada porowatą strukturę, przez którą swobodnie przepływa powietrze. Odpowiedniej plastyczności nadaje jej system nacięć, który pomaga także w odprowadzeniu wilgoci poza materac. Do materaca można dobrać jeden z pokrowców oferowanych przez producenta. Pulse Elegant jest średnio twardy i ma wysokość 26 cm. Aby zachował swoje właściwości przez jak najdłuższy czas, należy go regularnie obracać.

Pianka wysokoelastyczna: materiał o porowatej strukturze, dużej przewiewności i plastyczności. Pianka jest elastyczna i odporna na zniekształcenia. Cechuje się wrażliwością punktową i dobrze dopasowuje do kształtu ciała.

Lateks Pulse: elastyczny, przewiewny materiał odporny na obciążenia i deformacje. Ceniony jest za właściwości antyalergiczne i antybakteryjne. Po ustaniu nacisku bardzo szybko odzyskuje swój kształt.
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Klinika Snu. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Oceń 
justyna
2018-03-30

Przyjemny, polecam :)

Jestem bardzo zadowolona z zakupu, ciekawy materac, przyjemnie się na nim odpoczywa.

Oceń 
lena
2018-02-12

naprawdę dobry

I o to własnie mi chodziło, żeby znaleźć taki materac. Po kilku nocach mogę stwierdzić, że jest naprawdę dobrze, moje ciało tak fajnie układa się na materacu, żal wstawać :)

Oceń 
Mirka
2018-02-07

ciekawy :)

Bardzo dobry materac, na którym odpoczywa się świetnie!

Oceń 
Ewelina
2018-01-22

świetny

To był świetny wybór, dobry materac w dobrej cenie!

Napisz swoją opinię!

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty