Materac SULTAN LATEX EXTRA LUX MATERASSO lateksowy

  • Opinie: 2
  • Dodaj opinię
  • Zapytaj o produkt
  • Zapytaj o produkt

    Materac SULTAN LATEX EXTRA LUX MATERASSO lateksowy

    Materac SULTAN LATEX EXTRA LUX MATERASSO lateksowy

    Materac lateksowy rehabilitacyjny; wkład z włókna kokosowego.

Nowy

Stan: Dostępny do 10 dni roboczych

1 594,00 zł

Materac lateksowy rehabilitacyjny; wkład z włókna kokosowego.

Sultan Latex Extra Lux to połączenie elastycznego materaca lateksowego z włóknem kokosowym o grubości około 2 cm, które znajduje się pomiędzy dwoma przewiewnymi płytami lateksu i stanowi pewne twarde podparcie. Model Sultan Latex Extra Lux występuje w pokrowcu pikowanym pianką termoelastyczną. Materiał, z którego wykonano pokrowiec skutecznie odstrasza komary, zapewniając spokojniejszy sen. Sultan Latex Extra to stabilny materac o wysokości 18 cm, dostępny w dwóch twardościach. Jeśli szukasz bardzo komfortowego materaca o solidnym podłożu, ten model zapewne sprosta Twoim wymaganiom.

Lateks: pianka wulkanizowana z dodatkiem naturalnego mleczka kauczukowego. Lateksy są bardzo wytrzymałymi materiałami o zwartych strukturach, odpornymi na utlenianie się. Wewnątrz materaców lateksowych nie rozwijają się drobnoustroje czy bakterie. Lateks jest także bardzo elastycznym materiałem o szerokiej tolerancji wagowej, więc można go śmiało polecić parom o bardzo dużej różnicy wagowej.

Włókno kokosowe: stosowane w materacach lub wypoczynkach dla utworzenia odpowiedniej twardości materaca. Włókna pozyskuje się ze skorupy kokosa, następnie klei lateksem i prasuje. Tak powstałe maty tnie się na odpowiednią grubość i wymiar, aby mogły zostać zastosowane w materacach czy tapczanach. Jest to naturalne tworzywo, które bardzo dobrze "oddycha", a dzięki stosowaniu lateksu wewnątrz płyt kokosowych nie rozwijają się szkodliwe bakterie, pleśń czy grzyby.
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Klinika Snu. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Oceń 
Marta
2018-03-30

polecam :)

Bardzo fajny. natrafiłam na niego przypadkiem ale gdy poczytałam o nim, pomyślałam, że to bardzo dobry materac dla mnie. No i jest już ze mną jakiś czas i sprawdza się bardzo dobrze :)

Oceń 
Ela
2018-01-12

zadowolona

Sprawdza się znakomicie, jestem bardzo zadowolona, że go kupiłam, jest w dobrej cenie, a gwarantuje wygodę na dobrym poziomie.

Napisz swoją opinię!

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty