Materac SULTAN NIGHT MATERASSO lateksowy

  • Opinie: 2
  • Dodaj opinię
  • Zapytaj o produkt
  • Zapytaj o produkt

    Materac SULTAN NIGHT MATERASSO lateksowy

    Materac SULTAN NIGHT MATERASSO lateksowy

    Materac lateksowy z rdzeniem pianki wysokoelastycznej dla usztywnienia.

Nowy

Stan: Dostępny do 10 dni roboczych

1 218,00 zł

Materac lateksowy z rdzeniem pianki wysokoelastycznej dla usztywnienia.

Sultan Night to wyjątkowy materac lateksowy, w którym zastosowano rdzeń z pianki wysokoplastycznej. Specjalna pianka NIGHTFLY o grubości 6 cm daje poczucie stabilnego podłoża podczas snu i nie pozwala na zbytnie wpadanie w materac. Ponadto rdzeń zapewnia bardzo dobrą wentylację całego modelu, co nie jest bez znaczenia w przypadku materaców lateksowych. Obłożenie z obu stron stanowią dwie płyty lateksu o grubości 6,5 cm. Lateks świetnie dopasowuje się do ciała i zapewnia ortopedyczne podparcie. Połączenie materaca lateksowego z wysokoplastycznym gwarantuje bardzo higieniczne i stabilne rozwiązanie.

Lateks: To rodzaj pianki wulkanizowanej z dodatkiem naturalnego mleczka kauczukowego. Pierwsza udana próba wulkanizacji lateksu przebiegła w 1928 roku a niedługo potem wprowadzono pierwsze materace lateksowe. Szybko zyskały one miano materaców królewskich, ponieważ ze względu na sprężystość i elastyczność bardzo dobrze dopasowują się do ciała i zapewniają wygodę. Lateks jest bardzo wytrzymały i higieniczny. Ma szeroką tolerancję wagową, toteż na takim samym modelu może spać zarówno osoba leżąca, jak i dziecko.

Pianka Nightfly: Jest to włoska odmiana pianki wysokoelastycznej. Pianka ta bardzo dobrze "oddycha" i stanowi stabilne podparcie dla ciała. W przypadku stosowania jej z lateksem tworzy stabilny i sprężysty materac. Można ją spotkać w wielu materacach dobrej jakości w ofercie firmy Materasso.
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Klinika Snu. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Oceń 
Lucyna
2018-02-15

jak dla mnie super

leżąc na tym materacu czuje się bardzo dobrze, nigdzie nie zapadam się, jest naprawdę dobrze :)

Oceń 
Iza
2017-12-13

materac

Materac, który bardzo dobrze układa się pod ciało. jestem bardzo zadowolona z zakupu.

Napisz swoją opinię!

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty