Materac FIDES JANPOL lateksowy

  • Opinie: 0
  • Dodaj opinię
  • Zapytaj o produkt
  • Zapytaj o produkt

    Materac FIDES JANPOL lateksowy

    Materac FIDES JANPOL lateksowy

    Lateksowy materac Fides z kolekcji Premium producenta Janpol.

Nowy

Stan: Dostępny od ręki!

2 282,00 zł

Lateksowy materac Fides z kolekcji Premium producenta Janpol.

Materac Fides tworzy blok pianki lateksowej o siedmiu strefach zróżnicowanej twardości. Dzięki podwyższonej gęstości, powierzchnia materaca doskonale dopasowuje się do sylwetki leżącej na nim osoby. Przekłada się to na stabilne i zdrowe podparcie ciała oraz utrzymanie kręgosłupa w prawidłowej pozycji przez całą noc. Strukturę lateksu tworzą specjalne kanaliki, dzięki którym zachowany zostaje ciągły przepływ świeżego powietrza wewnątrz konstrukcji, co przekłada się na środowisko wolne od alergenów i niebezpiecznych mikroorganizmów. Zaletą materaca Fides jest trwałość oraz odporność na odkształcenia, dzięki czemu spełnia swoją rolę przez wiele lat. Produkt ten dostępny jest w wersji standardowej w pokrowcu Pixel, który wymienić można na jedno z dwóch innych obszyć: Tencel lub Silver Protect. Jakość materaca potwierdza 15-letnia gwarancja.

Lateks: naturalny materiał otrzymywany z mleczka kauczukowego. Charakteryzuje się podwyższoną elastycznością oraz sprężystością, dzięki czemu doskonale dopasowuje się do kształtu ciała, zapewniając stabilne i prawidłowe podparcie. Lateks ceniony jest również ze względu na właściwości, które pozwalają zachować w obrębie produktu warunki wolne od alergenów.
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Klinika Snu. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty