Materac SULTAN LATEX MATERASSO lateksowy

  • Opinie: 2
  • Dodaj opinię
  • Zapytaj o produkt
  • Zapytaj o produkt

    Materac SULTAN LATEX MATERASSO lateksowy

    Materac SULTAN LATEX MATERASSO lateksowy

    Materac rehabilitacyjny z bloku przewiewnego lateksu.

Nowy

Stan: Dostępny do 10 dni roboczych

1 217,00 zł

Materac rehabilitacyjny z bloku przewiewnego lateksu.

Sultan Latex jest przedstawicielem klasycznego materaca lateksowego. Przewiewna płyta lateksu zapewnia świetne podparcie i dopasowanie do ciała. Model ten jest dostępny w średniej twardości, która oznaczona została jako H2. Płyta lateksu została zamknięta w przewiewnym pokrowcu Bamboo z włóknem klimatyzującym. Zdejmowany pokrowiec nadaje się do prania w temperaturze nie wyższej niż 60 stopni Celcjusza. Materace lateksowe są bezkompromisowym wyborem zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Produkt objęty został gwarancją na okres 6 lat.

Lateks: Powstał on w 1928 roku. Pierwszy raz został zastosowany jako wkład materaców przez niemiecką firmę Dunlopillo. Materace lateksowe tworzą bardzo stabilne podparcie dla ciała i doskonale się dopasowują. Ich bardzo ważną zaletą jest ogromna tolerancja wagowa, dlatego też bardzo często poleca się je parom o dużej różnicy wagowej. Lateks jest również bardzo higienicznym i wytrzymałym materiałem odpornym na odkształcenia czy utlenianie się.
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Klinika Snu. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Oceń 
Teresa
2018-02-15

na 5

produkt bardzo przyjemny i wygodny :) idealnie pasuje do mojej sypialni :)

Oceń 
zadowolony
2017-12-13

ból ustąpił

Materac, który naprawdę niweluje ból pleców, budzę się rano w dużo lepszej kondycji fizycznej :)

Napisz swoją opinię!

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty