Materac KOŁYSANKA HILDING dziecięcy

  • Opinie: 1
  • Dodaj opinię
  • Zapytaj o produkt
  • Zapytaj o produkt

    Materac KOŁYSANKA HILDING dziecięcy

    Materac KOŁYSANKA HILDING dziecięcy

    Materac dziecięcy o dwóch stronach o różnych twardościach.

Nowy

Stan: Dostępny od ręki

399,00 zł

Materac dziecięcy o dwóch stronach o różnych twardościach.

Materac Kołysanka Hilding to materac dwustronny, utwardzony dodatkowo warstwą kokosu po jednej jego stronie (ze względów higienicznych ukryty pod dodatkową warstwą pianki Flexifoam). Z drugiej zaś strony nic nie ogranicza pianki, zatem mamy do czynienia z materacem dwustronnym o mniejszej oraz większej twardości. Wartość materaca docenił Instytut Matki i Dziecka wydając o nim pozytywną opinię. Całość wkładu została ubrana w specjalny, dziecięcy pokrowiec z subtelnymi wzorkami. Warto nadmienić, że pokrowiec ten jest zdejmowalny i pralny w temperaturze do 60 stopni C.

Pianka Flexifoam: to wysoce elastyczna pianka, bardziej plastyczna od klasycznych pianek poliuretanowych. Dzięki swojej strukturze lepiej dopasowuje się do kształtu ciała i stanowi dla niego doskonałe podparcie. W materacu Kołysanka została zestawiona z dodatkową warstwą z maty kokosowej tworząc dwie strony – twardszą oraz bardziej miękką.

Kokos: maty kokosowe stosowane w materacach mają na celu podwyższenie twardości materaca. Kokos w materacu świetnie sprawdza się jako regulator wilgotności, gdyż wchłania wilgoć z jego wnętrza. Zaleca się, aby strona z kokosem była używana do momentu, aż dziecko zacznie raczkować, lub wcześniej kiedy dziecko zaczyna siadać.
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Klinika Snu. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Oceń 
Milka
Opinia od niezweryfikowanego użytkownika.
2017-11-09

dla dziecka

Muszę przyznać, że jest to świetny materac. dobra cena, mój synek śpi na nim jak suseł ;)

Napisz swoją opinię!

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty