Materac DUO ACTIVIA HEVEA piankowy

  • Opinie: 1
  • Dodaj opinię
  • Zapytaj o produkt
  • Zapytaj o produkt

    Materac DUO ACTIVIA HEVEA piankowy

    Materac DUO ACTIVIA HEVEA piankowy

    Dwustronny, wysokoelastyczny materac z twardością powierzchni odpowiednią dla noworodków.

Nowy

Stan: Dostępny do 10 dni roboczych

200,00 zł

Dwustronny, wysokoelastyczny materac z twardością powierzchni odpowiednią dla noworodków.

Duo Activia jest materacem zaprojektowanym z myślą o dzieciach. Może być używany już od ich pierwszych chwil życia. Posiada dwie powierzchnie o różnej miękkości. Twardsza powinna być używana do 8-9 miesiąca życia malucha. Model wykonany jest z dwóch płyt wysokoelastycznych o grubości 4 cm (160x200 – 5 cm). Ponieważ nie zostały podzielone na strefy komfortu, właściwie wspierają stale kształtujące się ciało dziecka. Pianka jest przewiewna, co pozwala na utrzymanie produktu w stałej świeżości. W jej wnętrzu panuje suche środowisko niesprzyjające rozwojowi pleśni i grzybów. Materac wyposażony jest w jeden z wysokiej jakości pokrowców do wyboru. To modele pikowane owatą o gramaturze 100g, dzięki czemu są odpowiednio miękkie i delikatne. Mogą być często czyszczone zgodnie z zaleceniami producenta. Ich zdejmowanie ułatwione jest przez zamontowany z trzech stron zamek suwakowy. Duo Activia jest modelem dwustronnym o łącznej wysokości ok. 9 cm (160x70 – 11 cm). Może być używany przez dzieci o wadze do 30 kg. Produkt posiada Pozytywną Opinię Instytutu Matki i Dziecka. Jest objęty dwuletnią gwarancją producenta. Można zamówić także ten model w niestandardowych wymiarach.

Uwaga! Pianka wysokoelastyczna może występować w różnych wybarwieniach.

Pianka wysokoelastyczna: elastyczny i sprężysty materiał o nieregularnej strukturze. Cechuje go niewielka waga i elastyczność punktowa. Dzięki sprawnej wentylacji w jego wnętrzu nie osiada kurz i nie rozwija się pleśń. Pianka jest odporna na zniekształcenia i szybko powraca do pierwotnej formy.
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Klinika Snu. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Oceń 
Mamuśkaa
2018-01-03

świetny!:))

Swietny dla dzidziusia! :))) jestem bardzo zadowolona :)

Napisz swoją opinię!

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty