Materac SNUDO MAX HEVEA lateksowo-piankowy

  • Opinie: 0
  • Dodaj opinię
  • Zapytaj o produkt
  • Zapytaj o produkt

    Materac SNUDO MAX HEVEA lateksowo-piankowy

    Materac SNUDO MAX HEVEA lateksowo-piankowy

    Materac dla dzieci i młodzieży z wkładem z pianki HR i lateksu.

Nowy

Stan: Dostępny do 10 dni roboczych

562,00 zł

Materac dla dzieci i młodzieży z wkładem z pianki HR i lateksu.

Wkład materaca Hevea Snudo Max stanowi pianka wysokoelastyczna typu kaltschaum (HR), która jednostronnie obłożona jest wysokiej jakości lateksem Ocean Blue o grubości 3 cm. W piance, po jednej z jej stron, wydzielone zostały trzy strefy twardości, a dzięki jej odpowiedniej gęstości mamy do czynienia z produktem wysokiej jakości oraz taki, który zagwarantuje optymalne podparcie dla kręgosłupa. Gładka strona, bezstrefowa, jest odpowiednia dla mniejszych dzieci (2+), natomiast ta, na której wydzielono strefy oraz zastosowano dodatkową płytę lateksową, rekomendowana jest dla dzieci starszych, mających większą wagę. Materac będzie doskonale nadawał się do łóżeczek oraz tapczanów dziecięcych i młodzieżowych oraz na łóżka piętrowe. Hevea Snudo Max dostępny jest w pokrowcu, który można prać, stosując programy do tkanin delikatnych, w temperaturze do 60 stopni C.

Pianka wysokoelastyczna: znana również pod nazwą pianka HR to nic innego jak pianka poliuretanowa, która ma większą sprężystość oraz wytrzymałość. Zawdzięcza to głównie swojej nieregularnej strukturze. Co jednak jest najważniejsze, posiada ona zdolność idealnego dopasowania się do anatomicznego kształtu ciała, a co za tym idzie gwarantuje wysoki komfort snu. Porowata struktura tej pianki pozwala na doskonałą wentylację materaca – swobodnie przepływa przez nią powietrze, co uniemożliwia rozwój pleśni oraz grzybów i stanowi o antyalergicznych zdolnościach tej pianki.

Lateks Blue Ocean: specjalny rodzaj lateksu z żelem silikonowym, który wchłania z otoczenia nadmiar wilgoci, dzięki czemu zapobiega uczuciu spoconej skóry. Dodatkowo wpływa na poprawę mikroklimatu oraz, podobnie jak pianka wysokoelastyczna, chroni przed rozwojem grzybów i pleśni.
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Klinika Snu. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty