Materac THERMOMAGIC LAGUNA HEVEA piankowy

  • Opinie: 1
  • Dodaj opinię
  • Zapytaj o produkt
  • Zapytaj o produkt

    Materac THERMOMAGIC LAGUNA HEVEA piankowy

    Materac THERMOMAGIC LAGUNA HEVEA piankowy

    Wygodny, dwustronny materac z innowacyjną pianką Viscool.

Nowy

Stan: Dostępny do 14 dni roboczych

1 790,00 zł

Wygodny, dwustronny materac z innowacyjną pianką Viscool.

Thermomagic Laguna należy do kolekcji wysokiej klasy materacy firmy Hevea. W jego wypełnieniu zastosowano trzy rodzaje materiałów: piankę wysokoelastyczną – 14 cm, Viscool – 3/5 cm oraz lateksową Blue Ocean – 3 cm. Pianka wysokoelastyczna ma gęstość 35 kg/m3 i jest perforowana. Jej powierzchnię podzielono na strefy komfortu. Odznacza się elastycznością punktową i dużą trwałością. System kanalików w niej zawartych odpowiada za wentylację na wysokim poziomie. Po stronie letniej materaca zastosowano warstwę lateksową Blue Ocean z dodatkiem kapsułek silikonowych. Jest antyalergiczna i przewiewna. Zapobiega nadmiernej potliwości oraz przegrzaniu organizmu. Stronę, która polecana jest na miesiące zimowe, pokrywa pianka termoelastyczna Viscool. Profilowana powierzchni sprawia, że ciało podczas snu jest lekko masowane i spięte mięśnie mogą się rozluźnić. Pianka nie przejmuje ciepła z ciała i stanowi doskonałą termoizolację. Nadmiar wilgoci pojawiającej się na jej powierzchni jest szybko odprowadzany poza materac. Wkład otoczony jest przez pokrowiec zewnętrzny wyposażony w zamek błyskawiczny ułatwiający jego szybkie zdjęcie. Można go wybrać spośród dwóch modeli oferowanych przez producenta. Materac ma wysokość 25 cm i jest średnio twardy.

Lateks: materiał będący połączeniem naturalnego lateksu z syntetycznym. Jest trwały, antyalergiczny, a stała wymiana powietrza z otoczeniem gwarantuje mu świeżość.

Pianka wysokoelastyczna: trwały materiał o podwyższonej elastyczności i sprężystości. Przez jego wnętrze swobodnie przepływa powietrze, uniemożliwiając rozwój niebezpiecznych dla zdrowia drobnoustrojów, grzybów i bakterii. Szybko powraca do wyjściowej formy. Jest odpowiednim wyborem dla osób skłonnych do alergii.

Pianka Viscool: warstwa ze specjalnie formowaną powierzchnią sprawiającą wrażenie delikatnego masażu. Nie zmienia temperatury pod wpływem ciepła ciała i dopasowuje się łatwo do jego kształtu.
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Klinika Snu. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Oceń 
Nina
2018-01-08

uwielbiam! :)

Miły, wygodny, komfortowy w dobrej cenie, Nic tylko leżeć :)

Napisz swoją opinię!

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty