Materac BRASIL HEVEA lateksowo-kokosowy

  • Opinie: 3
  • Dodaj opinię
  • Zapytaj o produkt
  • Zapytaj o produkt

    Materac BRASIL HEVEA lateksowo-kokosowy

    Materac BRASIL HEVEA lateksowo-kokosowy

    Materac lateksowy utwardzony wkładem kokosowym.

Nowy

Stan: Dostępny do 28 dni roboczych

1 855,00 zł

Materac lateksowy utwardzony wkładem kokosowym.

Brasil to materac lateksowy, który został usztywniony i utwardzony poprzez zastosowanie naturalnego materiału, jakim są włókna pochodzące ze skorupy orzecha kokosowego. Warstwy z pianki lateksowej składają się z min. 20% żywicy. Materiał ten nadaje produktowi elastyczności punktowej i dużej sprężystości. Lateks wykazuje działanie przeciwbakteryjne i antyalergiczne. W jego strukturze nie zalegają kurz i roztocza. Uzupełnieniem materaca jest warstwa z włókien kokosowych, wulkanizowanych lateksem. Usztywnia konstrukcję i stanowi stabilne podparcie dla kręgosłupa. Ten naturalny surowiec ma zdolność do absorbowania nadmiaru wilgoci z otoczenia. Materac docenią z pewnością osoby poszukujące twardych lub średnio twardych powierzchni do spania. Model jest dwustronny, zatem jego obracanie wpłynie korzystnie na jego okres przydatności do użytkowania. Całkowita wysokość wkładu to ok. 17 cm. Można do niego wybrać jeden z dostępnych pokrowców zewnętrznych: TENCEL SILKY FEELING lub BAMBOO. Każdy z nich powinien być prany w temp. 60 st.C. Wkład materaca posiada dziesięcioletnią gwarancję.

Lateks: higieniczny materiał posiadający elastyczność punktową. Jest przewiewny, a naturalne składniki w nim zawarte zapewniają antybakteryjność. Pianka lateksowa nie gromadzi kurzu oraz hamuje namnażanie się bakterii i pleśni.

Mata kokosowa: warstwa wykonana z włókien kokosowych, wulkanizowanych lateksem. Stosowana w celu utwardzenia i usztywnienia materacy piankowych. Materiał jest bardzo przewiewny i pochłania nadmiar wilgoci z otoczenia. Mata jest elastyczna, a zarazem bardzo trwała.
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Klinika Snu. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Oceń 
Irena
2018-02-01

:)

Materac, na którym śpi się bardzo dobrze, człowiek nie zapada się, nie mam żadnych porannych bólów kręgosłupa, naprawde polecam .

Oceń 
Sabinaa3
2018-01-17

dobry zakup

jestem bardzo zadowolona z zakupu, przyjemnie odpoczywa się na tym materacu

Oceń 
zadowolona
2017-12-20

Przyzwoity

Bardzo wygodny materac, śpi się na nim bardzo dobrze! Cena jest również przyzwoita :)

Napisz swoją opinię!

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty