Materac FITNESS HEVEA piankowy

  • Opinie: 1
  • Dodaj opinię
  • Zapytaj o produkt
  • Zapytaj o produkt

    Materac FITNESS HEVEA piankowy

    Materac FITNESS HEVEA piankowy

    Materac piankowy o właściwościach ortopedycznych i podwyższonej twardości.

Nowy

Stan: Dostępny do 14 dni roboczych

1 005,00 zł

Materac piankowy o właściwościach ortopedycznych i podwyższonej twardości.

Model Fitness klasyfikowany jest jako materac twardy. Taki rodzaj podłoża zalecany jest w szczególności osobom cierpiącym na bóle kręgosłupa lub tym, których waga przekracza 80 kg. Materac wykazuje działanie ortopedyczne i zapewnia właściwe podparcie ciała w każdym ułożeniu. Jest wykonany z bloku gęstej pianki typu KALTSCHAUM. Materiał jest elastyczny i posiada wrażliwość punktową na nacisk. Może być stosowany w modelach użytkowanych przez osoby o wadze do 100 kg. Pianka pod dużym ciężarem nie deformuje się na trwałe i jest w stanie szybko odzyskać pierwotną formę. Powierzchnia materaca została podzielona na siedem stref twardości, by jak najlepiej dopasować się do różnego poziomu nacisku poszczególnych partii ciała. Pianki wysokoelastyczne charakteryzują się zwartą strukturą, w której nie zalegają kurz i roztocza. Za utrzymanie wnętrza w stałej świeżości są natomiast odpowiedzialne kanaliki, przez które odprowadzany jest także nadmiar wilgoci z powierzchni. O jakości materiałów użytych w materacu Fitness świadczy atest PZH. Do produktu możemy dobrać jeden z pokrowców zewnętrznych. Materac może byś stosowany ze stelażami regulowanymi. Gwarancja – 2 lata.

Pianka wysokoelastyczna: materiał o zwartej i nieregularnej strukturze. Dopasowuje się do kształtu ciała i sprawnie powraca do wyjściowej formy. Jest higieniczna, lekka i nie powstają w niej trwałe wgniecenia. Aktywna wentylacja zapewnia jej świeżość przez długi czas.
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Klinika Snu. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Oceń 
Przemysław
2018-01-03

gwarancja dobrego snu

Bardzo dobry materac!!! Sprawdza się idealnie, wygodny, ciężko pracuje dlatego zależy mi na dobrym odpoczynku, a ten materac mi go gwarantuje!

Napisz swoją opinię!

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty