Materac FITNESS COSMO HEVEA piankowy

  • Opinie: 3
  • Dodaj opinię
  • Zapytaj o produkt
  • Zapytaj o produkt

    Materac FITNESS COSMO HEVEA piankowy

    Materac FITNESS COSMO HEVEA piankowy

    Materac piankowy z wypełnieniem termoelastycznym i wysokoelastycznym.

Nowy

Stan: Dostępny do 14 dni roboczych

1 262,00 zł

Materac piankowy z wypełnieniem termoelastycznym i wysokoelastycznym.

W modelu Fitness Cosmo zastosowano dwuwarstwowe wypełnienie z pianek o różnych właściwościach. Cały materac ma wysokość ok. 20,5 cm i może być używany obustronnie. Warstwa bazowa ma wysokość 14 cm i jest stworzona z wysokiej jakości piany HR. Jej struktura ułatwia wymianę powietrza między wnętrzem i otoczeniem oraz odprowadzenie wilgoci poza powierzchnię. Jest to twardsza z warstw, jednak bardzo dobrze dostosowuje się do krzywizn ciała. Jest odporna na wgniatanie, dlatego może być stosowana przez osoby o większej masie ciała. Jest podzielona na strefy o różnej twardości, dzięki czemu stale utrzymuje kręgosłup w ortopedycznej pozycji. Dopełnieniem pianki HR jest materiał termoelastyczny o wysokości 5 cm. Jest średnio twardy, jednak pod wpływem temperatury staje się plastyczny i zapewnia wyjątkowy komfort snu. Nie uciska ciała w żadnym punkcie, więc redukuje ryzyko nocnego ścierpnięcia kończyn. Jakość materaca została potwierdzona atestem PZH. Do produktu należy dobrać pokrowiec zewnętrzny z preferowanymi przez nas właściwościami. Każdy z nich może być czyszczony w temp. 60 st.C. Model Fitness Cosmo powinien być stosowany z dowolnymi stelażami o elastycznych listwach. Gwarancja – 2 lata.

Pianka wysokoelastyczna: trwały materiał o porowatej strukturze. Elastyczność punktowa zapewnia mu szybkie dostosowanie do zmieniających się pozycji ciała. Pianka jest przewiewna i higieniczna.

Pianka Visco: materiał wrażliwy na zmiany temperatury i nacisk. Została opracowana przez NASA i początkowo była używana wyłącznie przez astronautów. Gdy zaczęto ją stosować na masową skalę, zyskała aprobatę w środowiskach medycznych i zaczęto ją używać w profilaktyce antyodleżynowej.
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Klinika Snu. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Oceń 
Wiola
2018-01-29

na 5

Materac bardzo dobrze dopasowuje sie do ciała, jest bardzo przyjemny, jestem zadwolona :)

Oceń 
Jolanta
2018-01-04

materac

Polecam, bardzo ten materac, jestem bardzo z niego zadowolona :)

Oceń 
Mateusz
2018-01-02

.

dobry materac.

Napisz swoją opinię!

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty