Materac FITNESS LATEKS HEVEA piankowo-lateksowy

  • Opinie: 1
  • Dodaj opinię
  • Zapytaj o produkt
  • Zapytaj o produkt

    Materac FITNESS LATEKS HEVEA piankowo-lateksowy

    Materac FITNESS LATEKS HEVEA piankowo-lateksowy

    Dwustronny materac z lateksem i pianką wysokoelastyczną.

Nowy

Stan: Dostępny do 14 dni roboczych

1 326,00 zł

Dwustronny materac z lateksem i pianką wysokoelastyczną.

Materac Fitness Lateks będzie odpowiednim wyborem dla osób, które nie mają sprecyzowanych preferencji odnośnie twardości podłoża na którym śpią. Każda z jego stron posiada nieco inne właściwości i można z nich korzystać naprzemiennie. Bazę stanowi pianka wysokoelastyczna HR o wysokości 14 cm. Jest dobrym wsparciem dla kręgosłupa niezależnie od tego, jak śpi użytkownik. Przez materiał swobodnie przepływa powietrze. Pianka cechuje się elastycznością punktową, co oznacza, że ugina się wyłącznie w miejscach nacisku. Na jednej powierzchni zastosowano dodatkowo trzycentymetrową warstwę z lateksu Blue Ocean. Pianka jest sprężysta i elastyczna. Produkuje się ją na bazie naturalnego mleczka kauczukowego. Posiada właściwości antyalergiczne i zapobiega namnażaniu się groźnych dla zdrowia mikroorganizmów. W piance lateksowej zawarto dodatkowo specjalny żel, który ochładza powierzchnię latem i utrzymuje jej ciepło zimą. Materac jest podzielony na siedem stref komfortu, a jego pokrowiec zewnętrzny nadaje się do czyszczenia. Posiada atest PZH i pięcioletnią gwarancję na wkład. Może być używany z każdym rodzajem stelaża.

Pianka wysokoelastyczna: materiał o dużej odporności na zniekształcenia. Jest o 40% trwalszy w porównaniu do tradycyjnych pianek o takiej samej gęstości. Zapada się tylko w rejonach nacisku i łatwo powraca do właściwej formy.

Lateks Blue Ocean: jest połączeniem tradycyjnej pianki lateksowej z kapsułkami żelu. Cechuje się równocześnie antybakteryjnością i przewiewnością. Żel zimą kumuluje ciepło, a latem daje przyjemne ochłodzenie.
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Klinika Snu. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Oceń 
zad
2018-01-05

wszystko na plus

jestem bardzo zadowolona z zakupu :) bardzo łatwo dokonać na tym sklepie, za co musze go pochwalić, duża łatwość :)

Napisz swoją opinię!

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty