Materac AIRGEL MATERASSO piankowy

  • Opinie: 1
  • Dodaj opinię
  • Zapytaj o produkt
  • Zapytaj o produkt

    Materac AIRGEL MATERASSO piankowy

    Materac AIRGEL MATERASSO piankowy

    Piankowy materac z higieniczną warstwą antibacterial.

Nowy

Stan: Dostępny do 10 dni roboczych

1 146,00 zł

Piankowy materac z higieniczną warstwą antibacterial.

Materac Airgel jest produktem składającym się z połączenia trzech innowacyjnych pianek. Podstawę i solidne podłoże zapewnia materiał Eliocell. Jego otwartokomórkowa budowa dopuszcza świeże powietrze w głąb materaca i ułatwia odprowadzenie nadmiaru wilgoci. Pianka jest wyjątkowo elastyczna i nie ulega deformacjom. Wewnątrz wypełnienia produktu znajduje się również pianka Antibacterial. Zawarta w niej substancja Sanitized zapobiega rozwojowi mikroorganizmów, pleśni i grzybów. Dzięki niej materac jest wolny od alergenów. Ostatnią warstwę stanowi pianka Airgel. Jej żelowa struktura zapewnia komfortowy wypoczynek z zachowaniem stałej temperatury powierzchni. Zestawienie trzech materiałów o różnych właściwościach sprawia, że ciało użytkownika jest prawidłowo podtrzymywane w każdym punkcie. Wszystkie warstwy są przewiewne, więc nie odkładają się w nich kurz i roztocza. Całość chroniona jest przez pokrowiec Silver Protect. Tkanina wykonana jest z naturalnych włókien i została wzbogacona o mikrocząsteczki srebra. Całkowita wysokość: 23 cm.

Pianka Eliocell: materiał odporny na obciążenia i wywołane nim zmiany struktury. Przez piankę swobodnie przepływa powietrze, które reguluje temperaturę wewnątrz materaca. Suche środowisko panujące w jej wnętrzu zapobiega rozwojowi pleśni i grzybów.

Pianka Antibacterial: materiał, który podnosi, w znaczący sposób, higieniczność materacy. Pianka nasączona jest specjalną substancją Sanitized, którą cechują właściwości lecznicze. W produktach z użyciem tego materiału nie rozwijają się bakterie, pleśń i grzyby. Jest bezpieczna dla zdrowia i może być użytkowana przez osoby z alergiami.

Pianka Airgel: rodzaj pianki wysokoelastycznej o konsystencji żelu. Pianka odwzorowuje krzywizny ciała i ułatwia pełen relaks podczas odpoczynku. Materiał ma właściwości termoregulacyjne, dzięki czemu zmniejsza ryzyko przegrzania organizmu.
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Klinika Snu. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Oceń 
Irena
2018-01-04

5 gwiazdek

To mój nie pierwszy materac, ale jestem z niego bardzo zadowolona, jest niesamowicie wygodny, takie sprawy jak ból kręgosłupa, na tym materacu w ogóle się nie odczuwa.

Napisz swoją opinię!

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty