Materac AURORA JANPOL piankowy

  • Opinie: 3
  • Dodaj opinię
  • Zapytaj o produkt
  • Zapytaj o produkt

    Materac AURORA JANPOL piankowy

    Materac AURORA JANPOL piankowy

    Materac piankowy zbudowany z warstw pianki wysokoelastycznej i termoelastycznej; w ekskluzywnych pokrowcach do wyboru.

Nowy

Stan: Dostępny do 10 dni roboczych

1 159,00 zł

Materac piankowy zbudowany z warstw pianki wysokoelastycznej i termoelastycznej; w ekskluzywnych pokrowcach do wyboru.

Aurora to klasyczny materac termoelastyczny w ofercie firmy Janpol. Jego podstawa składa się ze specjalnie ciętej pianki Kaltschaum o wysokości 10 cm. Dodatkowo posiada warstwę profilowanej pianki termoelastycznej, która nadaje 7 stref twardości. Dzięki temu materac posiada dwie strony o różnych twardościach i zachowaniach. Materac Aurora jest także dostępny w lepszej jakości pokrowcach bez dodatkowej opłaty.

Pianka termoelastyczna: jest to pianka, która zmienia swoją twardość pod wpływem nacisku i temperatury. Podczas snu oblewa nas jak forma i kopiuje nasz kształt. W wyniku tak dobrego dopasowania materac całkowicie redukuje naciski towarzyszące w nocy i pozwala nam na zdrowy i spokojny sen oraz pełną regenerację. Materace termoelastyczne są najnowszym rozwiązaniem na rynku materaców, mimo to już zdobyły uznanie wśród klientów.

Pianka Kaltschaum: to odmiana pianki wysokoelastycznej produkowanej w niskich temperaturach. Dzięki temu struktura pianki jest bardziej otwarta, przewiewna i higieniczna. Pianka zapewnia odpowiednią sprężystość i podstawę dla materaca. W połączeniu z piankami termoelastycznymi tworzy lepsze podparcie ciała i bardzo dobrze się dopasowuje.Przy rozmiarze 160x200 lub większym dwie poduszki GRATIS!
W przypadku materaca w rozmiarze 140x200 lub większym zamiast powyższych gratisów możesz wybrać jedną z poduszek.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Klinika Snu. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Oceń 
Ilona
2018-02-23

:)

Jak dla mnie rewelacja :)

Oceń 
Faustyna
2017-12-12

dobryy

Bardzo dobrze układa się pod moje ciało! jest naprawdę dobryy, ciekawa cena, adekwatna do jakości jaka oferuje.

Oceń 
Filip
2017-11-10

5!

Fajny! 5/5!

Napisz swoją opinię!

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty