Materac PREMIER TERMOPUR MATERASSO piankowy

  • Opinie: 1
  • Dodaj opinię
  • Zapytaj o produkt
  • Zapytaj o produkt

    Materac PREMIER TERMOPUR MATERASSO piankowy

    Materac PREMIER TERMOPUR MATERASSO piankowy

    Materac piankowy dopasowujący się do sylwetki użytkownika.

Nowy

Stan: Dostępny do 10 dni roboczych

1 176,00 zł

Materac piankowy dopasowujący się do sylwetki użytkownika.

W materacu Premier Termopur wypełnienie jest kombinacją dwóch typów pian: termoelastycznej i wysokoelastycznej. Jest przeznaczony dla osób preferujących miękkie podłoża do spania. Pianka Eliocell ma wysokość 14 cm. Jest przewiewna, sprężysta i elastyczna. Posiada otwartokomórkową strukturę odporną na deformacje. Wewnątrz nie gromadzą się kurz i roztocza. Jest materiałem stanowiącym solidną podporę dla ciała. Jego powierzchnia została jednostronnie pokryta 4-centymetrową warstwą pianki termoelastycznej. Pod wpływem nacisku i temperatury przylega do ciała i nie zaburza krążenia krwi. Materac polecany jest osobom długotrwale przebywającym w łóżku, ponieważ zapobiega powstawaniu odleżyn. Pianka Visco minimalizuje także ryzyko nocnego cierpnięcia i drętwienia kończyn. Wypełnienie chronione jest przez zdejmowany pokrowiec Biorytmic. Wysokość: ok. 21 cm.

Pianka Eliocell: wysokoelastyczny materiał o dobrych parametrach przepuszczalności. Stały przepływ powietrza zapobiega odkładaniu się kurzu oraz osusza wnętrze z nadmiaru wilgoci. Panujący w niej mikroklimat nie sprzyja rozwojowi pleśni i grzybów.

Pianka termoelastyczna: innowacyjny materiał stosowany w produktach o działaniu antyodleżynowym. Zmienia swoją strukturę w wyniku oddziaływania ciepła i nacisku. Plastyczny materiał przywiera do ciała i daje wrażenie otulenia.
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Klinika Snu. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Oceń 
Polecająca
2017-11-15

super

Jest super! Polecam bardzo :)

Napisz swoją opinię!

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty