Materac GALAXY VISCOSTAR MATERASSO piankowy

  • Opinie: 1
  • Dodaj opinię
  • Zapytaj o produkt
  • Zapytaj o produkt

    Materac GALAXY VISCOSTAR MATERASSO piankowy

    Materac GALAXY VISCOSTAR MATERASSO piankowy

    Trójwarstwowy materac z wypełnieniem piankowym.

Nowy

Stan: Dostępny od ręki!

1 565,00 zł

Trójwarstwowy materac z wypełnieniem piankowym.

Model GALAXY VISCOSTAR jest stworzony z trzech rodzajów pian o wysokiej jakości. To materac, który właściwie podtrzymuje ciało na całej długości oraz zapobiega powstawaniu odleżyn. Pianki zapadają się w zależności od ciężkości poszczególnych części ciała. Nie wywołują żadnych nacisków więc mięśnie w pełni się rozluźniają. Podkład zbudowany jest ze stabilnej trzynastocentymetrowej pianki Eliocell o dużej wytrzymałości na obciążenia. Tuż nad nią znajduje się pianka Eliocell soft. Jest elastyczna i zapewnia sprawny obieg powietrza wewnątrz wypełnienia. Warstwa powierzchniowa to termoelastyczna pianka o gęstości 50 kg/m3 i grubości 5 cm. Materiał pod wpływem ciepła i nacisku mięknie. To dzięki niej powierzchnia materaca właściwie dopasowuje się do każdego użytkownika. Kręgosłup utrzymany jest w ortopedyczny sposób niezależnie od tego w jakiej pozycji się śpi. Wkład piankowy otacza estetyczny pokrowiec ALGUA. Wysokość materaca 25 cm. Zalecany stelaż: prosty lub regulowany wielopłaszczyznowo.

Pianka Eliocell: materiał o dużej przepuszczalności i trwałości na deformacje. Jest dostępy w dwóch twardościach. Jest elastyczny i ma właściwości antyalergiczne.

Pianka termoelastyczna: materiał chętnie stosowany w produktach rehabilitacyjnych. Pod wpływem temperatury mięknie i zapobiega powstawaniu odleżyn. Nie wywołuje nacisku na ciało i nie ulega deformacjom.
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Klinika Snu. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Oceń 
Iwona
2018-01-08

Znakomity :)

Znakomicie się na tym materacu wypoczywa, stabilnie ułożone ciało i wygoda na bardzo wysokim poziomie, polecam :)

Napisz swoją opinię!

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty