Materac SWISS LAVENDER MATERASSO piankowy

  • Opinie: 1
  • Dodaj opinię
  • Zapytaj o produkt
  • Zapytaj o produkt

    Materac SWISS LAVENDER MATERASSO piankowy

    Materac SWISS LAVENDER MATERASSO piankowy

    Materac piankowy zawierający esencje z kwiatu lawendy.

Nowy

Stan: Dostępny do 10 dni roboczych

1 909,00 zł

Materac piankowy zawierający esencje z kwiatu lawendy.

Materac Swiss Lavender jest modelem piankowym, którego konstrukcja opiera się na dwóch typach materiałów. Podstawa w postaci tworzywa Lavender ma wysokość 14 cm. Pianka jest elastyczna i właściwie podpiera kręgosłup na całej długości. Powierzchnia jest podzielona na strefy o różnej twardości. W strukturze materiału znajdują się mikrokapsułki napełnione olejkiem z lawendy. Ekstrakt wydziela przyjemną woń, która pomaga osiągnąć pełen relaks, a jednocześnie odstrasza drobne owady. Drugim tworzywem stawiącym wypełnienie materaca jest EvoPoreHRC. Ma wysokość 6 cm. Pianka jest odporna na działanie wilgoci i wysokiej temperatury. Zachowuje swoją strukturę przez wiele lat. Obie warstwy aktywnie wymieniają powietrze z otoczeniem, co pozwala zachować produkt w stałej świeżości. Dodatkowe walory higieniczne są zapewniane przez zdejmowany pokrowiec Biorytmic.

Pianka EvoPoreHRC: materiał odporny na zmienne warunki otoczenia zewnętrznego. Jego struktura nie zmienia się w wyniku działania temperatury i wilgoci. Wzmacnia konstrukcję materaca i wydłuża jego żywotność.

Pianka Lavender: innowacyjny materiał, zawierający ekstrakt z lawendy. Jest produkowany wyłącznie z naturalnych materiałów bezpiecznych dla zdrowia i środowiska. Lawendowa esencja dezynfekuje otoczenie, a jej zapach pozytywnie wpływa na nastrój użytkownika.
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Klinika Snu. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Oceń 
Wiktoria
2018-01-03

:)

Świetny! wygodny! bardzo zadowolona jestem!

Napisz swoją opinię!

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty