Materac DAINO JANPOL piankowy

  • Opinie: 8
  • Dodaj opinię
  • Zapytaj o produkt
  • Zapytaj o produkt

    Materac DAINO JANPOL piankowy

    Materac DAINO JANPOL piankowy

    Materac z 2 warstw pianek wysokoelastycznych o różnych twardościach; w ekskluzywnych pokrowcach do wyboru.

Nowy

Stan: Dostępny do 15 dni roboczych

1 014,00 zł

Materac z 2 warstw pianek wysokoelastycznych o różnych twardościach; w ekskluzywnych pokrowcach do wyboru.

Wkład materaca DAINO tworzą dwie warstwy pianek wysokoelastycznych. Każda z nich wyróżnia się indywidualną gęstością, aby jedna strona była twardsza, a druga bardziej miękka. Dodatkowo materac DAINO posiada specjalne profilowania, które nadają mu 7 stref twardości. Dzięki nim znacznie lepiej dopasowuje się do ciała. Jest dostępny w wysokiej jakości pokrowcach bez konieczności dopłaty. Model DAINO znajdzie się w kręgu zainteresowań osób, które szukają dobrej jakości materaca z pianki wysokoelastycznej.

Pianka wysokoelastyczna: Pianka o zwiększonej gęstości. Powstała z potrzeby udoskonalenia pianek poliuretanowych stosowanych w materacach. Pianka Wysokoelastyczna może być produkowana na wiele różnych sposobów. Niespotykane właściwości pianek uzyskuje się poprzez wykorzystywanie najróżniejszych surowców. Pianki Wysokoelastyczne często łączy się z warstwami pianek termoelastycznych. Powstają wówczas materace, które rewelacyjnie się dopasowują i tworzą stabilne podparcie.Uwaga! Promocje (gratisy) nie łączą się! Do produktu zakupionego w niższej cenie, nie przysługuje gratis! W przypadku wyboru gratisu produkt zostanie sprzedany po cenie regularnej.
Przy rozmiarze 160x200 lub większym dwie poduszki GRATIS!
W przypadku materaca w rozmiarze 140x200 lub większym zamiast powyższych gratisów możesz wybrać jedną z poduszek.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Klinika Snu. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Oceń 
Kaasiaa
2018-08-30

polecam :)

Bardzo wygodny materac, na którym śpi się dobrze, Cena również bardzo konkurencyjna. Realizacja zamówienia przebiegła bez zarzutu ;) Polecam :)

Oceń 
Eliza
2018-04-17

:)

Materac, który spełnia moje oczekiwania, Polecam :)

Oceń 
jolanta
2018-02-16

od razu lepiej.

Musze przyznać, że zakup tego materaca bardzo mnie ucieszył, ponieważ bardzo poprawił jakość mojego snu,. Wiecie, kładziesz sie na łóżko i nic Cię nie uwiera, nie zapadasz się, no od razu lepiej :)

Oceń 
Emilia
2018-02-14

sprawdza się dobrze

Takiego produktu długo szukałam, jest w rozsądniej cenie a zapewnia komfort snu na dobrym poziomie, właściwie to nie ma do czego sie przyczepić, dlatego mogę ocenić go na 5 gwiazdek.

Oceń 
Sławomir
2018-02-12

udany produkt

Bardzo dobry zakup, materac oceniam jako bardzo dobry i jeśli stanąłbym przed kolejnym wyborem, znów wybrałbym ten sam.

Oceń 
Marta
2018-02-05

kupiony!

Bardzo udany zakup, dobra cena i bardzo wygodny :)

Oceń 
Diana
2018-01-15

Niezawodny

Ten materac mnie nigdy nie zawodzi, zawsze śpi się na nim bardzo dobrze, jest wygodny, wytrzymały i fajnie podtrzymuje moje ciałko :)

Oceń 
sabina
2017-11-10

super

Tani, dobry materac na którym śpi się po prostu super!

Napisz swoją opinię!

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty