Materac MODULIA BULTEX SEMBELLA piankowy

  • Opinie: 1
  • Dodaj opinię
  • Zapytaj o produkt
  • Zapytaj o produkt

    Materac MODULIA BULTEX SEMBELLA piankowy

    Materac MODULIA BULTEX SEMBELLA piankowy

    Materac wykonany z jednorodnej płyty Bultex®

Nowy

Stan: Dostępny do 15 dni roboczych

1 079,00 zł

Materac wykonany z jednorodnej płyty Bultex®

Piankowy materac Modulia Bultex® został w całości wykonany z pianki wysokoelastycznej. Płyta jest podzielona na rejony o różnej twardości, aby cięższe partie ciała były lepiej wspierane. Pomaga to także w utrzymaniu kręgosłupa w anatomicznej płaszczyźnie niezależnie od tego, w jakiej pozycji wypoczywa użytkownik. Wypełnienie wyposażono w specjalną sieć kanałów wentylacyjnych, znajdujących się we wnętrzu i na powierzchni. Powietrze dostające się do materaca osusza go i utrzymuje w stałej świeżości. Pianka nie deformuje się i jest odporna na zmienne obciążenia. Materac ma właściwości ortopedyczne i z łatwością dostosowuje się do ciała. Otacza go antyalergiczny pokrowiec Medicott®. Wysokość: 19 cm. Twardość: H2, H3 lub H4. Regularne obracanie materaca przedłuża jego żywotność. Czynność tą ułatwiają uchwyty umieszczone po bokach materaca. Nadaje się do użytku ze stelażami regulowanymi.

Pianka Bultex: materiał wysokoelastyczny o nieregularnej budowie usprawniającej wentylację. Posiada podział na różne strefy komfortu. Pianka, dzięki właściwościom antybakteryjnym, hamuje rozwój pleśni i grzybów. Jest produkowana w sposób bezfreonowy, bezpieczny dla środowiska.
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Klinika Snu. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Oceń 
Weronika
2017-12-29

:)

Polecam :)

Napisz swoją opinię!

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty