Materac COMFEEL DRIFT SEMBELLA piankowy

  • Opinie: 1
  • Dodaj opinię
  • Zapytaj o produkt
  • Zapytaj o produkt

    Materac COMFEEL DRIFT SEMBELLA piankowy

    Materac COMFEEL DRIFT SEMBELLA piankowy

    Sprężysty materac wykonany z pianki Bultex® o różnych twardościach do wyboru.

Nowy

Stan: Dostępny do 15 dni roboczych

2 051,00 zł

Sprężysty materac wykonany z pianki Bultex® o różnych twardościach do wyboru.

Sembella Gwarancja Satysfakcji

Materace z serii ComFEEL® charakteryzują się wysokiej jakości materiałami, z których zostały zbudowane. ComFEEL® Drift tworzą w całości warstwy pianki Bultex® o wyjątkowych właściwościach oraz działaniu bakterio- i grzybobójczym. Model ten zapewnia wypoczynek w komfortowych warunkach. Pianka ma porowatą strukturę, która usprawnia wymianę powietrza i zapobiega zniekształceniom. Budowa modelu ComFEEL® Drift jest trzysegmentowa. Materac odznacza się elastycznością i sprężystością. Pianka doskonale dopasowuje się do ciała, a dzięki podziałowi na strefy komfortu dostosowuje do naturalnych krzywizn kręgosłupa i pozycji, w której śpi użytkownik. W strukturze pianki znajdują się powierzchowne i boczne kanaliki wentylacyjne zapewniające stały dostęp świeżego powietrza do wnętrza. Suche środowisko to gwarancja maksymalnej higieny, ponieważ nie sprzyja ono rozmnażaniu się pleśni i grzybów. Pokrowiec otaczający wypełnienie przystosowany jest do częstego czyszczenia. Model dostępny jest w dwóch twardościach – H2 i H3. Przez 60 dni od momentu zakupu można wymienić wypełnienie na bardziej miękkie lub twarde. Model ma wysokość 25 cm.

Pianka Bultex: pianka podzielona na 7 stref komfortu. Posiada gąbczastą, porowatą strukturę. Hamuje namnażanie się pleśni i bakterii. Jest trwała i nie ulega deformacjom przez długi czas.
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Klinika Snu. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Oceń 
Paulina
2017-12-29

warto kupić

cóz za wygoda ;) ja jestem z niego zadowolona :)

Napisz swoją opinię!

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty