Materac LIGHT SILVER RELAKS piankowy

  • Opinie: 2
  • Dodaj opinię
  • Zapytaj o produkt
  • Zapytaj o produkt

    Materac LIGHT SILVER RELAKS piankowy

    Materac LIGHT SILVER RELAKS piankowy

    Piankowy materac z opcją podziału powierzchni na dwie twardości.

Nowy

Stan: Dostępny do 15 dni roboczych

979,00 zł

Piankowy materac z opcją podziału powierzchni na dwie twardości.

Light Silver jest materacem wykonanym w całości z pianki wysokoelastycznej. Blok tego materiału ma wysokość 16 cm i występuje w dwóch wariantach twardości. W większych rozmiarach – 160x200 i 180x200 – dostępna jest dodatkowo funkcja Duo, dzięki której powierzchnia może zostać podzielona na połowy o odmiennych parametrach miękkości. Wypełnienie reaguje punktowo na nacisk i dostosowuje się do pozycji, w której śpi użytkownik. Pianka jest trwała i sprężysta. Na jej powierzchniach nie powstają stałe wgłębienia i inne deformacje. Materac może być stosowany obustronnie, a komfort wypoczynku został podniesiony poprzez zastosowanie stref o różnej twardości. Dodatkowo w modelu zastosowano system poprzecznych i podłużnych nacięć 3D. Wpływają one korzystnie na plastyczność i przewiewność wypełnienia. W piance nie gromadzi się wilgoć, która jest przyczyną powstawania pleśni i grzybów. Light Silver występuje w pokrowcu Silver Active z pasem klimatyzującym. Materac nadaje się do stosowania ze stelażami prostymi i regulowanymi. Wysokość: ok. 18 cm.

Pianka wysokoelastyczna: odmiana materiału poliuretanowego o pęcherzykowatej budowie. Pianka jest bardzo sprężysta i szybko reaguje na zmienne obciążenie w różnych rejonach. Cechuje się niewielką masą własną i elastycznością punktową.
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Klinika Snu. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Oceń 
Natka
2018-01-29

:)

dobry produkt

Oceń 
Sebastian
2017-12-29

dobry

Dobry materac za jeszcze lepszą cenę.

Napisz swoją opinię!

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty