Materac DUAL GOLD RELAKS piankowy

  • Opinie: 2
  • Dodaj opinię
  • Zapytaj o produkt
  • Zapytaj o produkt

    Materac DUAL GOLD RELAKS piankowy

    Materac DUAL GOLD RELAKS piankowy

    Materac z wkładem piankowym o dwóch twardościach.

Nowy

Stan: Dostępny do 15 dni roboczych

1 319,00 zł

Materac z wkładem piankowym o dwóch twardościach.

Materac Dual Gold jest modelem w którym możemy dowolnie manewrować twardościami. W standardowej wersji odmienna miękkość powierzchni obejmuje przeciwne strony materaca. W przypadku modeli dwuosobowych (160x200 i 180x200) możemy także podzielić jedną stronę na części o różnym poziomie twardości. Funkcjonalność ta jest przydatna szczególnie dla par o dużej różnicy wagowej. Inne parametry tej samej pianki uzyskano dzięki zastosowaniu różnych odmian gęstości tego materiału. W wypełnieniu znajdują się dwie warstwy pianki wysokoelastycznej o falistej strukturze. Są podzielone na siedem stref komfortu, dzięki czemu zapewniają warunki idealne do odpoczynku. Wypełnienie jest przewiewne, nie gromadzą się w nim kurz i roztocza. Pianka dopasowuje się do kształtów i reaguje na ruch ciała w trakcie snu. Pokrowiec dedykowany temu modelowi jest zarazem delikatny i trwały. Wyposażono go w zamki i może być prany w temp. 60 st.C. Zaleca się regularne obracanie produktu, aby zachował swoje właściwości jak najdłużej.

Pianka wysokoelastyczna: sprężysty materiał, który szybko odzyskuje wyjściową formę. Przez jego strukturę swobodnie przepływa powietrze i osusza wnętrze. Na powierzchni pianki nie powstają trwałe wgniecenia i deformacje.
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Klinika Snu. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Oceń 
Annaa
2018-01-29

warto!

odpoczynek na tym materacu to coś wspaniałego, bardzo polecam :)

Oceń 
joanna
2017-12-29

sprawdza się dobrze

Fajny i tani materac. W moim domu sprawdza się bardzo dobrze.Niesamopwita sprawa z podziałem twardości, polecam :)

Napisz swoją opinię!

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty