Materac PLANTPUR DREAM JANPOL piankowy

  • Opinie: 0
  • Dodaj opinię
  • Zapytaj o produkt
  • Zapytaj o produkt

    Materac PLANTPUR DREAM JANPOL piankowy

    Materac PLANTPUR DREAM JANPOL piankowy

    Materac z pianki wysokoelastycznej z warstwą pianki plantpur.

Nowy

Stan: Dostępny od 2 do 10 dni roboczych

1 146,00 zł

Materac z pianki wysokoelastycznej z warstwą pianki plantpur.

Plantpur Dream to kolejna propozycja materaca z serii PLANTPUR. Zastosowano w nim innowacyjną piankę PLANTPUR o wysokości 6 cm, która gwarantuje idealne dopasowanie się do kształtów ciała. Centralnym punktem jest 12-cemtymetrowa pianka o podwyższonej elastyczności natomiast u dołu znajduje się 4 cm moletowanej pianki wysokoelastycznej. Połączenie tych trzech rodzajów pianek daje nam materac o dwóch zróżnicowanych stronach twardości, które zapewniają stabilne podparcie dla kręgosłupa.

Pianka Plantpur: Innowacyjna pianka, która jest wiodącym składnikiem w materacach z serii PLANTPUR. Została wyprodukowana na bazie naturalnego oleju roślinnego, którego obecność w jej składzie sięga nawet 50%. Czyni ją to jedną z najbardziej ekologicznych pianek wykorzystywanych przy produkcji materacy. Zastosowane w niej surowce naturalne wpływają pozytywnie na ochronę środowiska. Również znacznie poprawiają komfort snu, dzięki świetnemu dopasowaniu się do kształtu ciała i odpowiedniej cyrkulacji powietrza

Pianka wysokoelastyczna: Charakteryzuje się bardzo wysoką sprężystością, dobrą cyrkulacją powietrza oraz większą odpornością na utlenianie się. Wraz z rozwojem nowych technik produkcji pianek producenci uzyskują najróżniejsze właściwości pianek wysokoelastycznych - od bardziej sprężystych do statycznych, od twardszych do bardziej miękkich. Pianka ta jest szczególnie często łączona z piankami termoelastycznymi, tworząc materace o świetnym dopasowaniu i stabilnym podparciu.Przy rozmiarze 160x200 lub większym dwie poduszki GRATIS!
W przypadku materaca w rozmiarze 140x200 lub większym zamiast powyższych gratisów możesz wybrać jedną z poduszek.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Klinika Snu. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty