Materac MANTOVA MOLLYFLEX piankowy

  • Opinie: 0
  • Dodaj opinię
  • Zapytaj o produkt
  • Zapytaj o produkt

    Materac MANTOVA MOLLYFLEX piankowy

    Materac MANTOVA MOLLYFLEX piankowy

    Ekskluzywny materac posiadający medyczne właściwości.

Nowy

5 470,00 zł

Ekskluzywny materac posiadający medyczne właściwości.

Materac Mantova wykonano z wyjątkowych materiałów, które gwarantują najwyższą jakość produktu. W górnej części modelu zastosowano miękkie pianki, które zapewniają idealną cyrkulacje powietrza oraz niesamowity komfort użytkowania. Rdzeń produktu stanowi wkład z mikrosprężyn typu tablet. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania wzrasta sprężystość materaca. Konstrukcja jest bardzo stabilna i stanowi doskonałe podparcie dla osoby korzystającej z produktu. Warto podkreślić fakt, iż Mantova to materac medyczny. Posiada on zdejmowalny pokrowiec, przeznaczony do prania w temperaturze 60 stopni Celsjusza, przy którego produkcji użyto naturalny jedwab. Dodatkowo zapewnia on regulacje temperatury oraz posiada właściwości antyalergiczne. Materac docenią osoby, które preferują twardsze podłoże do spania. Wysokość modelu wynosi 30 cm. Dodatkowym atutem jest 12 letnia gwarancja na rdzeń produktu.

Newlattex: to nowoczesna pianka, w której zostały połączone właściwości pianki wysokoelastycznej ze sprężystością lateksu. Pianka zapewnia doskonałe podparcie dla użytkownika produktu a w szczególności dla jego kręgosłupa. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania mamy gwarancję zdrowego snu.

Viscofoam/Waterlily: to lekko sprężysta pianka, która reaguje na temperaturę ciała użytkownika. Dzięki czemu bardzo szybko dopasowuje się do kształtu ciała użytkownika, nawet podczas nocnych zmian pozycji. Warto podkreślić fakt, iż pianka jest całkowicie ekologicznym materiałem, który jest odporny na trwałą deformację. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania mamy gwarancję zdrowego snu.

Polygel: to pianka, w której mamy do czynienia z bardzo dobrą cyrkulacją powietrza. Ciekawą zaleta tego materiału jest to, iż oferuje relaksujący efekt wody, dzięki któremu użytkownik spotka się z niebywałym komfortem użytkowania. Pianka ta nie ulega deformacji, przez co nasz produkt zapewni nam idealny odpoczynek przez długie lata.

Lympha Alofeel: Przy produkcji pianki Lympha Aloefeel zostały użyte naturalne oleje roślinne, dzięki którym produkt jest ekologiczny. Duża gęstość wspomnianych olei zapewnia niesamowitą sprężystość i trwałość produktu. Dodatkowym atutem zastosowanej pianki jest idealne podparcie mięśni w okolicy barku i lędźwi.
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Klinika Snu. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty