Materac CUBOTTO SOFT MOLLYFLEX piankowy

  • Opinie: 0
  • Dodaj opinię
  • Zapytaj o produkt
  • Zapytaj o produkt

    Materac CUBOTTO SOFT MOLLYFLEX piankowy

    Materac CUBOTTO SOFT MOLLYFLEX piankowy

    Komfortowy materac ortopedyczny. Idealnie dopasowuje się do ciała. Wykonany z miękkiej pianki ViscofoamWaterlily, pianki ElastofoamBio oraz materiału DryFeel.

Nowy

3 120,00 zł

Komfortowy materac ortopedyczny. Idealnie dopasowuje się do ciała. Wykonany z miękkiej pianki ViscofoamWaterlily, pianki ElastofoamBio oraz materiału DryFeel.

Cubotto Soft to doskonałe połączenie cech materaca ortopedycznego oraz niesamowicie wygodnego produktu. Przy produkcji modelu użyto materiały, dzięki którym ciało użytkownika jest doskonale podparte. Rdzeń materaca tworzy pianka ElastofoamBio. Została ona wykonana na bazie olejków roślinnych. W części użytkowej znajdziemy natomiast piankę, którą cechuję delikatna sprężystość oraz przyjemna miękkość. Jest jej niezwykłym atutem jest fakt, iż idealnie dopasowuje się do kształtu ludzkiego ciała oraz bardzo szybko reaguje na zmianę pozycji podczas snu. Podstawę materaca, która zapewnia stabilność konstrukcji, tworzy materiał DryFeel o otwartokomórkowej strukturze. Dodatkową zaletą materaca jest zdejmowalny pokrowiec, który został wykonany w 100% ekologicznej bawełny organicznej. Jest to przyjazny dla człowieka materiał, przeznaczony do prania w temperaturze do 60 stopni Celsjusza. Wysokość modelu wynosi 23 cm. Cubotto Soft to materac medyczny. Obowiązuje 10 letnia gwarancja na rdzeń produktu.

DryFeel: to pianka, która dzięki otwartokomórkowej budowie, bardzo szybko odprowadza wilgoć z materaca. Jest to materiał wysokoelastyczny, podpierający, który stosowany jest w dolnych częściach produktu, gdzie gromadzi się najwięcej wilgoci. Kolejna zaletą materiału DryFeel, jest bardzo dobra cyrkulacja powietrza.

ElastofoamBio: to pianka w która opiera się na olejach roślinnych pochodzących z roślin takich jak soja, rycyna, słonecznik oraz rzepak. Materiał ten jest ekologiczny i przyjazny dla człowieka. Dzięki zastosowaniu naturalnych olei pianka jest bardziej sprężysta i trwała. Zapewnia również doskonałe podparcie dla kręgosłupa i mięśni (szczególnie okolicy barków i lędźwi).

Viscofoam: Samo modelująca się pianka Viscofoam to innowacyjny materiał, który idealnie dopasowuje się do kształtu ciała, gwarantując wysoki komfort spania. Produkowana z materiałów przyjaznych dla człowieka. Jest to pianka, która potocznie nazywana jest memory, ze względu na to, iż zapamiętuje kształty użytkownika.
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Klinika Snu. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty