Materac MEDICAL X-STATIC MOLLYFLEX piankowy

  • Opinie: 0
  • Dodaj opinię
  • Zapytaj o produkt
  • Zapytaj o produkt

    Materac MEDICAL X-STATIC MOLLYFLEX piankowy

    Materac MEDICAL X-STATIC MOLLYFLEX piankowy

    Nowoczesny materac z medycznymi właściwościami.

Nowy

3 500,00 zł

Nowoczesny materac z medycznymi właściwościami.

Materac Medical X-Static to nowoczesna propozycja od firmy Mollyflex. W produkcie zastosowano doskonałą piankę Viscofoam, która posiada zdolność pamięci kształtu ciała. Niezależnie w jakiej pozycji będziemy spać, model idealnie dopasuje się do ułożenia, przy czym nie zaburzy przepływu krwi. Produkt może być wykorzystywany w profilaktyce medycznej. Podstawę tworzy sprężysta pianka NewLattex, która gwarantuje niezwykły komfort użytkowania, oraz zapewnia doskonałą stabilizacje. Do materaca dołączony został ekskluzywny pokrowiec wykonany z włókna węglowego. Jego niewątpliwą zaletą jest bariera przed smogiem elektromagnetycznym oraz ładunkami elektrostatycznymi, dzięki czemu na tkaninie nie osiada kurz. Dodatkowym atutem obszycia jest obecność w nim srebra, które tworzy barierę przed bakteriami i roztoczami. Produkt o wysokości 22 cm docenią osoby, które preferują twardsze podłoże. Obowiązuje 10 letnia gwarancja na rdzeń modelu.

Newlattex: W piance Newlattex zostały połączone właściwości materiału wysokoelastycznego oraz lateksu. Całość gwarantuje doskonałe podparcie dla ciała. Zapewnia również bardzo dobra stabilizację dla różnych odcinków kręgosłupa, przez co komfort naszego snu stoi na najwyższym poziomie.

Viscofoam: Viscofoam to pianka, która gwarantuje niezwykły komfort użytkowania. Idealnie dopasowuje się do kształtu ciała użytkownika oraz doskonale je podpiera na całej długości. Dzięki niej nacisk rozkładany jest na całej powierzchni materaca. Wyprodukowana bez zastosowania szkodliwych dla zdrowia człowieka i środowiska naturalnego substancji.

Olmo Memory Bio Crystal: pianka z zawartością specjalnych kryształków, które emitują wibrację działające relaksująco na organizm. Wpływa na szybsze rozluźnienie mięśni i układu nerwowego, zachowując przy tym stabilne podparcie ciała na całej długości, niezależnie od przyjętej pozycji podczas snu.
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Klinika Snu. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty