Materac POLIONDA WATERLILY MOLLYFLEX piankowy

  • Opinie: 0
  • Dodaj opinię
  • Zapytaj o produkt
  • Zapytaj o produkt

    Materac POLIONDA WATERLILY MOLLYFLEX piankowy

    Materac POLIONDA WATERLILY MOLLYFLEX piankowy

    Wyjątkowy materac antyodleżynowy, który gwarantuje komfortowy odpoczynek.

Nowy

2 670,00 zł

Wyjątkowy materac antyodleżynowy, który gwarantuje komfortowy odpoczynek.

POLIONDA Waterlily to materac antyodleżynowy, który precyzyjnie dopasowuje się do użytkownika, bez względu na pozycje w jakiej znajduje się ciało. W produkcie zastosowano piankę Viscofoam Waterlily, która rozkłada nacisk na całej powierzchni modelu. Jej produkcja opiera się na bazie oleju sojowego, przez co krążenie krwi zostaje usprawnione. Za stabilizacje i właściwe podparcie kręgosłupa odpowiada materiał NewLattex. Jest to pianka, którą cechuje duża sprężystość. Całość sprawi, że sen będzie bardzo efektywny. Dodatkowym atutem jest pokrowiec, przyjazny dla alergików, którego budowa została oparta na włóknie sojowym oraz naturalnej bawełnie. Połączenie to sprawi, że temperatura mikroklimatu snu będzie regulowana, zaś nadmiar wilgoci usuwany. Wysokość modelu wynosi 22 cm. Materac docenią osoby preferujące twardsze podłoże do snu. Obowiązuje 10 letnia gwarancja na rdzeń produktu.

Newlattex: to pianka, która bardzo dobrze podpiera i stabilizuje wszystkie odcinki kręgosłupa. Powstała na wskutek połączenia cech wysokoelastycznego materiału oraz lateksu. Całość zapewnia niesamowity komfort spania.

Viscofoam/Waterlily: to sprężysty materiał, który pod wpływem temperatury ciała użytkownika idealnie dopasowuje się do niego. Jego otwartokomórkowa budowa zapewnia doskonały przepływ powietrza, przez co nie osadza się w nim kurz oraz roztocza. Pianka Waterlily jest całkowicie ekologiczna i odporna na stałą deformację.
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Klinika Snu. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty