Materac MONTREAL MOLLYFLEX piankowy

  • Opinie: 0
  • Dodaj opinię
  • Zapytaj o produkt
  • Zapytaj o produkt

    Materac MONTREAL MOLLYFLEX piankowy

    Materac MONTREAL MOLLYFLEX piankowy

    Materac piankowy Montreal z ortopedycznymi właściwościami.

Nowy

2 430,00 zł

Materac piankowy Montreal z ortopedycznymi właściwościami.

Montreal to materac, w którym zastosowano dwie warstwy pianek, dzięki którym model gwarantuje zdrowy i przyjemny sen. W produkcie znajdziemy grubą warstwę pianki wierzchniej Viscofoam Waterlily. Zapewnia ona bardzo dobre wsparcie ortopedyczne dla kręgosłupa oraz sprawia, że mięśnie użytkownika ulegają rozluźnieniu. Niewątpliwym atutem tego produktu jest uniwersalność, ponieważ jego twardość i wysokość jest optymalna. Dodatkową zaletą jest fakt, iż materac współpracuje z różnego rodzaju stelażami. Do modelu dołączony został miły w dotyku pokrowiec, w którym zastosowano naturalne włókna sojowe oraz naturalną bawełnę. Istnieje możliwość zdjęcia obszycia i wyprania w temperaturze do 60 stopni Celsjusza. Użytkownik otrzymuje dziesięcioletnią gwarancję na rdzeń produktu. Całkowita wysokość wynosi 22 cm.

Polilatex: to pianka, dzięki której nacisk rozkładany jest na całej powierzchni materaca. Jest to materiał mikrokomórkowy, wysokoelastyczny, dający idealne podparcie dla kręgosłupa. Przy jego produkcji nie użyto żadnych szkodliwych substancji. Całość gwarantuje idealny odpoczynek po męczącym dniu w pracy.

Viscofoam/Waterlily: to wysokoelastyczny i sprężysty materiał, który pod wpływem ciepła ciała użytkownika idealnie dopasowuje się do niego. Otwartokomórkowa struktura pianki zapewnia doskonałą wymianę powietrza. Waterlilly to ekologiczny produkt, który nie ulega trwałej deformacji.
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Klinika Snu. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty