Materac MONTREAL MOLLYFLEX piankowy

  • Opinie: 0
  • Dodaj opinię
  • Zapytaj o produkt
  • Zapytaj o produkt

    Materac MONTREAL MOLLYFLEX piankowy

    Materac MONTREAL MOLLYFLEX piankowy

    Materac piankowy z ortopedycznymi właściwościami.

Nowy

1 990,00 zł

Materac piankowy z ortopedycznymi właściwościami.

Montreal to materac, w którym zastosowano dwie warstwy pianek, dzięki którym model gwarantuje zdrowy i przyjemny sen. W produkcie znajdziemy grubą warstwę pianki wierzchniej Viscofoam Waterlily. Zapewnia ona bardzo dobre wsparcie ortopedyczne dla kręgosłupa oraz sprawia, że mięśnie użytkownika ulegają rozluźnieniu. Niewątpliwym atutem tego produktu jest uniwersalność, ponieważ jego twardość i wysokość jest optymalna. Dodatkową zaletą jest fakt, iż materac współpracuje z różnego rodzaju stelażami. Do modelu dołączony został miły w dotyku pokrowiec, w którym zastosowano naturalne włókna sojowe oraz naturalną bawełnę. Istnieje możliwość zdjęcia obszycia i wyprania w temperaturze do 60 stopni Celsjusza. Użytkownik otrzymuje dziesięcioletnią gwarancję na rdzeń produktu. Całkowita wysokość wynosi 20 cm.

PROMOCJA! Przy zakupie materaca w rozmiarze 80, 90, 100, 120x200 przysługuje jeden gratis - poduszka (Mollywell Classic, Mollywell Ergo, Moontex Air-Relax, Moontex Air-Cervival, Moontex Relax, Moontex Cervival) lub Ochraniacz wodoodporny na materac Mollyflex. Przy zakupie materaca w rozmiarze 140, 160, 180 i 200x200 do wyboru dwa gratisy - poduszki lub poduszka i ochraniacz wodoodporny na materac.

Polilatex: to pianka, dzięki której nacisk rozkładany jest na całej powierzchni materaca. Jest to materiał mikrokomórkowy, wysokoelastyczny, dający idealne podparcie dla kręgosłupa. Przy jego produkcji nie użyto żadnych szkodliwych substancji. Całość gwarantuje idealny odpoczynek po męczącym dniu w pracy.

Viscofoam/Waterlily: to wysokoelastyczny i sprężysty materiał, który pod wpływem ciepła ciała użytkownika idealnie dopasowuje się do niego. Otwartokomórkowa struktura pianki zapewnia doskonałą wymianę powietrza. Waterlilly to ekologiczny produkt, który nie ulega trwałej deformacji.
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Klinika Snu. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty