Materac GIOTTO MOLLYFLEX piankowy

  • Opinie: 0
  • Dodaj opinię
  • Zapytaj o produkt
  • Zapytaj o produkt

    Materac GIOTTO MOLLYFLEX piankowy

    Materac GIOTTO MOLLYFLEX piankowy

    Komfortowy materac z ortopedycznymi właściwościami.

Nowy

1 670,00 zł

Komfortowy materac z ortopedycznymi właściwościami.

Materac Giotto to model o wysokości 20 cm. Posiada on ortopedyczne właściwości, przy czym gwarantuje odpoczynek na wysokim poziomie komfortu. W produkcie zastosowano piankę Viscofoam Waterlilly, dzięki której poziom nacisku rozłożony został na całej powierzchni materaca, co sprawia, że korzystanie z modelu jest jeszcze bardziej przyjemniejsze. Podstawę produktu tworzy materiał Polilattex. Zapewnia on doskonałą stabilizacje oraz gwarantuje bardzo dobre wsparcie dla kręgosłupa i mięśni. Dlatego, podczas korzystania z modelu możemy poczuć odprężenie. Do produktu dołączono pokrowiec, który z łatwością można zdjąć i wyprać w temperaturze do 30 stopni Celsjusza. Materac o wysokości 20 cm docenią osoby, które poszukują twardszego i uniwersalnego rozwiązania do swojej sypialni. Na rdzeń produktu, nabywca otrzymuje 10 letnią gwarancję.

Viscofoam Waterlily: to sprężysta pianka, która reaguje na temperaturę ciała użytkownika, dzięki czemu idealnie dopasowuje się do niego, nawet podczas nocnych zmian pozycji. Jest to w 100% ekologiczny materiał, który nie ulega trwałej deformacji.

Polilatex: to materiał przy którego produkcji nie użyto substancji szkodliwych dla człowieka. Gwarantuje on doskonałe podparcie dla kręgosłupa. Dzięki zastosowaniu tejże wysokoelastycznej, mikrokomórkowej pianki nacisk rozkładany jest na całej powierzchni materaca. Całość zapewnia niesamowitą wygodę.
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Klinika Snu. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty