Materac COMFORT DYNAMIC MATERASSO piankowy

  • Opinie: 0
  • Dodaj opinię
  • Zapytaj o produkt
  • Zapytaj o produkt

    Materac COMFORT DYNAMIC MATERASSO piankowy

    Materac COMFORT DYNAMIC MATERASSO piankowy

    Piankowy materac zbudowany z trzech rodzajów pianki, gwarantujący odpoczynek na najwyższym poziomie komfortu

Nowy

Stan: Dostępny do 15 dni roboczych

1 643,00 zł

Piankowy materac zbudowany z trzech rodzajów pianki, gwarantujący odpoczynek na najwyższym poziomie komfortu

Comfort Dynamic to materac produkowany przez firmę Materasso. Przy jego tworzeniu użyto trzech rodzajów pianek. Pierwsza z nich to lodowa, wysokoelastyczna piana Greengel. W strukturze tego materiału zastosowano żel, zaś jego wysokość wynosi 3 cm. Niewątpliwym atutem tejże pianki jest fakt, iż podczas snu regeneruje kręgosłup oraz stawy. Doskonałe podparcie na całej powierzchni materaca to kolejna zaleta Greengel. Drugą warstwę stanowi NIGHTFLY. Jest to włoska pianka wysokoelastyczna cechująca się wysokimi parametrami technicznymi i użytkowymi. Na tle innych pianek wyróżnia ją znacznie wyższa elastyczność punktowa. Główną warstwę a zarazem rdzeń produktu stanowi kształtowana piana o grubości 10 cm. Jej głównym zadaniem jest zapewnianie całej konstrukcji odpowiedniej stabilizacji. Model gwarantuje odpoczynek na najwyższym poziomie komfortu. Do produktu dołączony został zdejmowany pokrowiec LYOCELL, który zawiera w sobie włókna klimatyzujące. Przeznaczony jest do prania wodnego w temperaturze nie wyższej niż 60 stopni Celsjusza. Model mierzy 22 cm.

Pianka GREENGEL: Przy produkcji pianki GREENGEL zastosowano najnowsze rozwiązania, które sprawiają że materiał ten doskonale regeneruje kręgosłup oraz stawy. Jego otwarto komórkowa budowa gwarantuje idealną cyrkulację powietrza, przez co sen będzie jeszcze bardziej przyjemny.

Pianka NIGHTFLY: Bezpieczna dla środowiska i człowieka pianka NIGHTFLY, doceniania jest wśród klientów za elastyczność punktową. Rozwiązanie to zapewnia idealne podparcie dla kręgosłupa na całej powierzchni produktu. Materiał, odporny na deformacje, gwarantuje najwyższy poziom komfortu. Warto dodać, że przy produkcji pianki wykorzystano najnowsze technologie. Prezntowana włoska pianka produkowana jest na bazie wody.

Pianka wysokoelastyczna: Specjalnie profilowana pianka wysokoelastyczna jest bardzo wytrzymała. Doskonała cyrkulacja powietrza, stabilizacja oraz podwyższona elastyczność to jej kolejne zalety, które sprawiają że korzystanie z produktu jest jeszcze bardziej przyjemne.
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Klinika Snu. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty