Materac OPTI BIO SEMBELLA piankowy

  • Opinie: 0
  • Dodaj opinię
  • Zapytaj o produkt
  • Zapytaj o produkt

    Materac OPTI BIO SEMBELLA piankowy

    Materac OPTI BIO SEMBELLA piankowy

    Materac Opti Bio o 7 strefach twardości wykonany z naturalnych materiałów.

Nowy

Stan: Dostępny do 15 dni roboczych

791,00 zł

Materac Opti Bio o 7 strefach twardości wykonany z naturalnych materiałów.

Model Opti Bio od producenta Sembella jest wysokiej jakości materacem piankowym o średniej twardości, w którym wykorzystano naturalne komponenty. Wkład materaca wypełniony jest pianką Bio, która produkowana jest w sposób ekologiczny z naturalnych olejów. Materace wykonane z tego rodzaju pianki oprócz dbałości o środowisko cechują się wysoką elastycznością, zapewniając stabilne podparcie dla ciała podczas wypoczynku. Dodatkową zaletą jest antyalergiczność materiału dzięki czemu jest całkowicie bezpieczny dla osób cierpiących na alergie. Model Opti Bio jest materacem z 7 strefami twardości o właściwościach ortopedycznych. Do materaca dołączony został pokrowiec Aloe Vera, który wyposażony został w zamek ułatwiający zdejmowanie i zakładanie. Pokrowiec nadaje się do prania w temperaturze nie większej niż 60 st.C. Całkowita wysokość produktu to ok. 18 cm.

UWAGA! Materace w rozmiarze 90x200, 140x200 oraz 160x200 dostępne są już w 8 dni roboczych!

Pianka BIO:przy produkcji pianki wykorzystano naturalny olej, który zastąpił pochodne ropy naftowej. Zastosowanie takiego rozwiązania jest wysoko ekologiczne. Pianka charakteryzuje się elastycznością oraz zapewnia stabilne podparcie. W połączeniu z pokrowcem Aloe Vera pianka Bio jest produktem antybakteryjnym o wysokiej higieniczności.
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Klinika Snu. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty