Materac MODULIA CLOUD SEMBELLA piankowy

  • Opinie: 0
  • Dodaj opinię
  • Zapytaj o produkt
  • Zapytaj o produkt

    Materac MODULIA CLOUD SEMBELLA piankowy

    Materac MODULIA CLOUD SEMBELLA piankowy

    Materac zbudowany z trzech warstw pianek, o wysokim poziomie komfortu.

Nowy

Stan: Dostępny do 15 dni roboczych

1 187,00 zł

-288,00 zł 899,00 zł

Materac zbudowany z trzech warstw pianek, o wysokim poziomie komfortu.

 Modulia Cloud to materac, który zbudowany został z trzech rodzajów pianki. Główną warstwę stanowi pianka poliuretanowa, która zapewnia produktowi odpowiednią stabilność. Kolejny poziom tworzy wysokoelastyczny materiał Bultex. Zarówno na jego powierzchni jak i wewnątrz znajdują się kanaliki wentylacyjne, które zapewniają idealną cyrkulację powietrza. Ostatni poziom stanowi pianka termoelastyczna. Jej niewątpliwym atutem jest fakt, iż reaguje ona na ciepło i ciężar ciała użytkownika, przez co idealnie dopasowuje się do niego. Model wyposażono w zdejmowany pokrowiec, który można przeznaczyć do prania w temperaturze nie wyższej niż 60 stopni Celsjusza. Produkt przyjazny dla alergików, o wysokości 19 cm.

UWAGA! Materace w rozmiarze 90x200, 140x200 oraz 160x200 dostępne są już w 8 dni roboczych!

Pianka Bultex®: to wysokoelastyczny materiał, który zapewnia bardzo dobrą wymianę powietrza. Gwarantuje regeneracje sił podczas snu oraz sprawia, że kręgosłup jest prawidłowo ułożony na powierzchni materaca.

Pianka Sensipur®: to wysokoelastyczna pianka produkowana specj. Jej główną zaletą jest fakt, iż pod wypływem temperatury i ciężaru użytkownika dopasowuje się do jego ciała. Materiał ten gwarantuje wysoki komfort użytkowania i jest przyjazna dla osób zmagających się z alergią. Dzięki odpowiedniej gęstości doskonale regeneruje kręgosłup, mieśnie oraz stawy

Pianka poliuretanowa: materiał ten zapewnia całości doskonałą stabilizacje. Ta atestowana piana, sprawia, że odpoczynek na materacu jest bardzo przyjemny. Produkt z pewnością docenią osoby, które na co dzień zmagają się z alergią.
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Klinika Snu. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty