MATERAC .EXE CUREM PIANKOWY

  • Opinie: 3
  • Dodaj opinię
  • Zapytaj o produkt
  • Zapytaj o produkt

    MATERAC .EXE CUREM PIANKOWY

    MATERAC .EXE CUREM PIANKOWY

    Model .EXE jest materacem w którym wykorzystano innowacyjne połączenie trzech wysokiej jakości pianek – Serene, Visco oraz Fusion.

Nowy

5 779,00 zł

Model .EXE jest materacem w którym wykorzystano innowacyjne połączenie trzech wysokiej jakości pianek – Serene, Visco oraz Fusion.

Materac .EXE jest nowoczesnym produktem, spełniającym oczekiwania najbardziej wymagających osób. Zastosowanie trzech rodzajów pianek zapewnia wysokiej jakości, komfortowy wypoczynek. Trzon materaca stanowi pianka Visco, która w wyniku oddziaływania ciepła zapewnia idealne dopasowanie materaca do kształtu ciała osoby wypoczywającej. Z jednej strony warstwę wierzchnią stanowi pianka Serene z zastosowaną innowacyjną technologią SAT. Struktura pianki opiera się na milionach powietrznych kapsułek, które wpływają na idealne podparcie ciała przy jednoczesnym podwyższeniu komfortu snu. Druga strona materaca wyłożona została pianką Fusion. Wykonane w piance nacięcia tworzą 7 stref komfortu, które wpływają na równomierne rozprowadzenie siły nacisku. Dodatkową zaletą pianki Fusion jest jej przepuszczalność dzięki której zwiększony jest poziom wentylacji w całym produkcie. Materac dostępny jest w wysokiej jakości pokrowcu Zeo-Case. Jakość materiałów z których wykonany został materac potwierdzona została certyfikatem Szwajcarskiego Instytutu AEH. Wysokość materaca z pokrowcem to 26 cm. Produkt objęty jest aż 20 letnią gwarancją.

Pianka Serene: jest rewolucyjnym połączeniem technologii wykorzystywanych w piankach typu memory foam oraz piankach konwencjonalnych o wysokiej gęstości. Pianka Serena doskonale łączy właściwości z obu tych pianek dostosowując się do kształtu ciała jednocześnie zapewniając doskonałe podparcie. Natomiast technologia SAT (Supportive Air Technology) działa na zasadzie wypuszczania nadmiaru powietrza optymalizując siłę zwrotnego nacisku. Jest to wynikiem zawarcia w strukturze pianki Serena milionów powietrznych mikrokapsułek.

Pianka Visco: pianka typu memory foam. Ciepło wydzielane przez użytkownika zwiększa powierzchnię podparcia zapewniając dopasowanie do kształtu ciała. Zaletą pianki Visco jest powrót do pierwotnego stanu powierzchni po ustaniu nacisku. Dodatkowo pianka jest antyalergiczna, zapobiega gromadzeniu się roztoczy oraz rozwojowi grzybów i innych czynników wywołujących alergie.

Pianka Fusion: materiał łączący cechy pianek konwencjonalnych i wysokoelastycznych. Cechuje się zarówno dużą wytrzymałością jak i elastycznością, zachowując swoje właściwości w warunkach wysokiej wilgotności. Pianka podzielona została na 7 stref twardości.
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Klinika Snu. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Oceń 
Jessa
Opinia od niezweryfikowanego użytkownika.
2018-09-30

Materac na 5

Długo się zastanawiałam nad zakupem tego materaca. Po pierwsze drogi, po drugie jeszcze mało popularny. Zaryzykowałam i absolutnie nie żałuję, jest na prawdę wygodny, w ogóle nie ma mowy o jakichkolwiek odkształceniach. Wkład jest dosyć złożony ale całość rewelacja

Oceń 
Emil
Opinia od niezweryfikowanego użytkownika.
2018-09-05

jesteśmy zadowoleni

Jak dla mnie to materac idealny. Świetnie się na nim śpi, jest niesamowicie wygodny , razem z żoną bardzo jesteśmy zadowoleni z zakupu :)

Oceń 
Glory
Opinia od niezweryfikowanego użytkownika.
2018-08-07

tak

Połączenie pianek Visco, Fusion i Serene to najmądrzejsza rzecz jaką można było zrobić. Śpi się na tym rewelacyjnie. Visco jest elastyczna, Serene reaguje na temperaturę ciała i się do niej dopasowuje a Fusion odpowiada za wentylację i wygodę. Całość zdrowa, wygodna i komfortowa. Polecam

Napisz swoją opinię!

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty