Materac HEBE JANPOL piankowy

  • Opinie: 0
  • Dodaj opinię
  • Zapytaj o produkt
  • Zapytaj o produkt

    Materac HEBE JANPOL piankowy

    Materac HEBE JANPOL piankowy

    Twardy materac piankowy Hebe w antyalergicznym pokrowcu.

Nowy

Stan: Dostępny od ręki!

1 645,00 zł

-20% 1 316,00 zł

Twardy materac piankowy Hebe w antyalergicznym pokrowcu.

Piankowy materac Hebe od firmy Janpol jest propozycją dla osób, które preferują sen na nieco twardszej powierzchni. Zastosowanie we wkładzie trzech rodzajów pianek zapewnia wypoczynek na najwyższym poziomie komfortu. Materac jest gwarancją stabilnego podparcia kręgosłupa na całej długości ciała, niezależnie od pozycji podczas snu. Jest to niezwykle istotne ze względu na częstą zmianę pozycji w trakcie nocy. Jako warstwę komfortową zastosowano materiał termoelastyczny, dzięki któremu powierzchnia materaca doskonale dopasowuje się do kształtu ciała użytkownika co przekłada się na poprawę krążenia krwi oraz odciążenie części ciała, które narażone są na drętwienie. Materac dostępny jest w wielu pokrowcach do wyboru. Każdy z nich można szybko i łatwo zdjąć, dzięki zastosowaniu zamka rozdzielczego. Producent zapewnia aż 5-letnią gwarancję na wkład materaca.

Pianka poliuretanowa: materiał usztywniający całą konstrukcję, wpływa na zdrowe i stabilne podparcie kręgosłupa. Jest to materiał o zwiększonej odporności na odkształcenia, dzięki czemu nadaje się do użytkowania przez wiele lat.

Pianka wysokoelastyczna: materiał o zwiększonej elastyczności, dzięki czemu materac lepiej dopasowuje się do naturalnych krzywizn ciała, zapewniając stabilne podparcie przez całą noc, niezależnie od pozycji podczas snu. Wpływa również na stabilność całego materaca. Pianka odporna jest na trwałe odkszłcenia, dzięki czemu zachowuje swoje właściwości przez długi czas.

Pianka termoelastyczna: pianka, która pod wpływem temperatury i nacisku dopasowuje się do sylwetki użytkownika zapewniając wygodny i odprężający odpoczynek. Pianka po ustaniu nacisku powraca do swojej wyjściowej formy.
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Klinika Snu. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty