Materac SPLENDID COMFORT Mollyflex piankowy

  • Opinie: 0
  • Dodaj opinię
  • Zapytaj o produkt
  • Zapytaj o produkt

    Materac SPLENDID COMFORT Mollyflex piankowy

    Materac SPLENDID COMFORT Mollyflex piankowy

    Materac Splendid Comfort o właściwościach medycznych. Dostępny w higienicznym pokrowcu SilverSafe.

Nowy

4 160,00 zł

Materac Splendid Comfort o właściwościach medycznych. Dostępny w higienicznym pokrowcu SilverSafe.

Splendid Comfort to medyczny materac, który jest gwarancją wygodnego i przede wszystkim zdrowego snu. Jest to idealny wybór dla osób, które cenią sobie wysoki komfort wypoczynku oraz niebywałą higieniczność produktu. Wkład materaca tworzą dwie innowacyjne pianki, których właściwości zapewniają optymalne podparcie kręgosłupa na całej długości ciała. Dodatkowo podczas snu, dzięki redukcji naprężeń i nacisków, mięśnie rozluźniają się, co przekłada się na regenerujący i odprężający wypoczynek. Model ten posiada również specjalny topper z pianki Visco, który umieszczony został pomiędzy pokrowcem a wkładem materaca. Materac dostępny jest w eleganckim pokrowcu SilverSafe, którego tkanina zapewnia skuteczną ochronę przed zanieczyszczeniami i zabrudzeniami. Jedną z zalet pokrowca jest również odpowiednia regulacja temperatury, która jest efektem zastosowania nowoczesnej pianki I-fo@m z mikrokapsułkami PCM. Jakość i właściwości medyczne potwierdzone zostały licznymi badaniami oraz certyfikatami. Producent zapewnia dziesięcioletnią gwarancję na wkład materaca oraz dwuletnią na pokrowiec.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Viscofoam Pneumatic: materiał idealnie dopasowujący się do sylwetki użytkownika. Wpływa na redukcję naprężeń powstających podczas snu, dzięki czemu mięśnie rozluźniają się co przekłada się na wygodny i odprężający odpoczynek.

Polilattex: materiał wysokoelastyczny o podwyższonej gęstości. Zapewnia stabilność i prawidłowe podparcie kręgosłupa, niezależnie od pozycji podczas snu. Jest to materiał wysoce ekologiczny, podczas produkcji nie wykorzystuj się substancji szkodliwych.
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Klinika Snu. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty