Materac THERMO SILVER MATERASSO piankowy

  • Opinie: 2
  • Dodaj opinię
  • Zapytaj o produkt
  • Zapytaj o produkt

    Materac THERMO SILVER MATERASSO piankowy

    Materac THERMO SILVER MATERASSO piankowy

    Innowacyjny materac z pianki EvoPore oraz higienicznej pianki termoelastycznej Thermo Silver.

Nowy

Stan: Dostępny od ręki!

3 174,00 zł

Innowacyjny materac z pianki EvoPore oraz higienicznej pianki termoelastycznej Thermo Silver.

Firma Materasso wprowadziła na rynek model Thermo Silver, innowacyjny materac ze specjalnym wkładem z pianki termoelastycznej, która jest znacznie bardziej higieniczna niż inne tego typu pianki. Ponadto nie nagrzewa się i nie oddaje ciepła tak, jak w przypadku materiałów stosowanych u innych producentów. THERMO SILVER zapewnia także stabilne podparcie i wysoki komfort użytkowania materaca. Podstawę materaca stanowi nowoczesny materiał EvoPore, który jest charakteryzowany jako kolejna generacja pianek wysokoelastycznych. Po tej stronie materac również nadaje się do spania. Jego rdzeń został zbudowany z profilowanego w ergonomiczny sposób bloku pianki wysokoelastycznej. Jest to rewolucyjny produkt na rynku materaców.

Pianka Thermo Silver: jest to nowoczesna pianka z właściwościami termoelastycznymi. Dzięki zastosowaniu mikrokapsułek PCM piana ta pochłania nadmiar ciepła wydzielanego przez ciało, przez co zachowuje stałą temperaturę podczas snu. Pod wpływem nacisku oraz temperatury następuje zmiana struktury materiału. Zapobiega to nadmiernemu gromadzeniu się ciepła wewnątrz piany. Ponadto pianka posiada aplikację z cząsteczek soli srebra, które mają działanie antybakteryjne.

Pianka EvoPore: to kolejna innowacyjna pianka wprowadzona przez firmę Materasso. Jest to nowa generacja materiałów do produkcji materaców, zaraz po piankach poliuretanowych i wysokoelastycznych. Materiał EvoPore, w przeciwieństwie do swoich poprzedników, jest odporny na wilgoć i zmiany temperatur oraz zachowuje stałe właściwości w każdych warunkach. Przekłada się to na żywotność materaca oraz jego stabilne działanie przez cały czas użytkowania. Dzisiaj śmiało można nazwać pianę rewolucją na rynku materacy.

Pianka wysokoelastyczna: jest to pianka o znacznie większej żywotności i gęstości niż standardowe pianki poliuretanowe. Zapewnia lepsze dopasowanie się do ciała niż zwykłe pianki oraz wyjątkową odporność na odkształcenia. Pianka ta zyskała szczególne uznanie za swoje cechy, które stają się widoczne przede wszystkim w połączeniu z piankami termoelastycznymi.
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Klinika Snu. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Oceń 
Agnieszka
Opinia od niezweryfikowanego użytkownika.
2019-03-30

Bardzo wygodny

Śpimy na tym materacu od kilku miesięcy, jest bardzo wygodny. Dostosowuje się dobrze do kształtu ciała; nie ma znaczenia, czy śpi się na plecach, na boku, czy na brzuchu. Jest raczej z tych twardszych, ale dla nas idealny. Ja zazwyczaj śpię na brzuchu bez poduszki, mąż na plecach z poduszką z pianki termo - dobrze się wysypiamy. Dobrze podpiera odcinek lędzwiowy. Z czystym sumieniem mogę go polecić

Oceń 
aga
Opinia od niezweryfikowanego użytkownika.
2017-11-15

zadowolona

Niesamowicie wygodny, jestem bardzo zadowolona z zakupu ;)

Napisz swoją opinię!

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty