Materac LIBERA JANPOL piankowy

  • Opinie: 0
  • Dodaj opinię
  • Zapytaj o produkt
  • Zapytaj o produkt

    Materac LIBERA JANPOL piankowy

    Materac LIBERA JANPOL piankowy

    Wygodny piankowy materac Libera w dwóch pokrowcach do wyboru.

Nowy

Stan: Dostępny od ręki!

1 416,00 zł

Wygodny piankowy materac Libera w dwóch pokrowcach do wyboru.

Jeden z nowszych materacy w kolekcji producenta Janpol. Materac Libera to doskonały wybór dla dorastającego dziecka. Wykorzystanie kombinacji wysokiej jakości pianek zapewnia stabilne podparcie ciała przy zachowaniu komfortu i wygody podczas snu. Wierzchnią warstwę tworzy innowacyjny materiał Neroli, który pod wpływem nacisku ze strony użytkownika dopasowuje się do sylwetki, zapewniając delikatne otulenie. Pianka działa kojąco na układ nerwowy, wspiera efektywny sen oraz przeciwdziała bezsenności. Za stabilność całego produktu odpowiada pianka o podwyższonej gęstości, która w połączeniu z trudnopalnym materiałem gwarantuje zdrowe i bezpieczne warunki podczas snu. Do materaca Libera należy dobrać jeden z dwóch dostępnych pokrowców: Grey lub Gandalf. Produkt objęty jest również 4-letnią gwarancją, która obejmuje wkład materaca.

Pianka Neroli: pianka nasączona olejkiem z kwiatów gorzkiej pomarańczy zapewnia komfortowe i odprężające warunki snu. Pianka idealnie dopasowuje się do naturalnych krzywizn ciała, zapewniając prawidłowe podparcie kręgosłupa na całej długości. Olejek Neroli wpływa również uspokajająco na człowieka oraz łagodzi objawy bezsenności.

Pianka poliuretanowa: trwała i lekka pianka o właściwościach, które gwarantują stabilne podparcie ciała oraz utrzymanie kręgosłupa w prawidłowej pozycji. Materiał ten ze względu na swoje właściwości jest często wykorzystywany w materacach. Charakteryzuje się wysoką odpornością na odkształcenia, dzięki czemu nadaje się do wieloletniego użytkowania.

Pianka trudnopalna: czarna, trudnopalna pianka o właściwościach potwierdzonych licznymi certyfikatami. Zapewnia bezpieczne środowisku snu.
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Klinika Snu. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty