Materac GEMINI JANPOL piankowy

  • Opinie: 0
  • Dodaj opinię
  • Zapytaj o produkt
  • Zapytaj o produkt

    Materac GEMINI JANPOL piankowy

    Materac GEMINI JANPOL piankowy

    Wygodny materac Gemini z kolekcji Kids z powierzchniami o zróżnicowanej twardości.

Nowy

Stan: Dostępny do 10 dni roboczych

993,00 zł

Wygodny materac Gemini z kolekcji Kids z powierzchniami o zróżnicowanej twardości.

Materac Gemini to jedna z nowości w ofercie od producenta Janpol. Model ten doskonale sprawdzi się w sypialni dorastającego dziecka. Wkład materaca tworzy kombinacja dwóch pianek o podwyższonej sprężystości i gęstości. Tworzą powierzchnię stabilnie podtrzymującą ciało dziecka, zapewniając prawidłowy, niezaburzony rozwój podczas snu. Zaletą materaca Gemini są strefy o zróżnicowanej twardości, które uzyskano w wyniku poprzecznego profilowania pianek. Dzięki strefom ciężar ciała rozkłada się równomiernie na całej powierzchni, przez co poszczególne partie ciała zostają odciążone. Przekłada się to na niezwykle komfortowy i odprężający odpoczynek. Materac Gemini to model o dwóch stronach użytkowych o odmiennych twardościach, dzięki czemu dobranie odpowiedniej powierzchni do wagi dziecka nie stanowi już problemu. Do materaca dołączony jest jeden z wysokiej jakości pokrowców: Gandalf lub Grey.

Kombinacja pianek hybrydowych: wysoka gęstość i sprężystość pianek tworzących wkład materaca Gemini przekłada się na powierzchnię doskonale podtrzymującą ciało w każdej pozycji podczas snu. Specjalne poprzeczne profilowania tworzą siedem stref twardości, które zapewniają stabilność i odpowiednie rozłożenie ciężaru ciała. Są to materiały trwałe, niezwykle odporne na codzienne użytkowanie.
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Klinika Snu. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty