Materac LOTIS JANPOL piankowy

  • Opinie: 0
  • Dodaj opinię
  • Zapytaj o produkt
  • Zapytaj o produkt

    Materac LOTIS JANPOL piankowy

    Materac LOTIS JANPOL piankowy

    Piankowy materac Lotis z powierzchnią o czterech poziomach twardości.

Nowy

Stan: Dostępny do 10 dni roboczych

2 398,00 zł

Piankowy materac Lotis z powierzchnią o czterech poziomach twardości.

Materac Lotis to jedna z najnowszych propozycji od producenta Janpol. Jest to model zaliczany do grupy materacy Eco, ze względu na wykorzystanie wyłącznie naturalnych i bezpiecznych dla środowiska materiałów. W materacu Lotis zastosowano innowacyjne, niesymetryczne połączenie trzech rodzajów pianek, które tworzą aż cztery poziomy twardości w obrębie dwóch powierzchni. W efekcie użytkownik ma możliwość dobrania odpowiedniej powierzchni w zależności od aktualnych preferencji. Materac zapewnia stabilne podparcie, dzięki któremu kręgosłup użytkownika utrzymany zostaje w prawidłowej pozycji przez całą noc. Warto zwrócić również uwagę na wysoką higieniczność, jaką charakteryzuje się materac. Pianki zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza oraz absorpcję nadmiaru wilgoci, dzięki czemu w obrębie konstrukcji nie rozwijają i gromadzą się niebezpieczne dla człowieka mikroorganizmy. Specjalna mieszanka naturalnych surowców przekłada się na niezwykle spokojny i regenerujący sen. Do materaca należy dobrać jeden z trzech dostępnych pokrowców: Paint Cotton, Biox lub Lino. Jakość produktu potwierdza aż 7-letnia gwarancja.

Kombinacja pianek: wysokiej jakości pianki, które ułożone zostały w niesymetryczny sposób, dzięki czemu powierzchnie charakteryzują się czterema poziomami twardości. Takie połączenie daje możliwość ciągłej zmiany powierzchni spania w zależności od preferencji użytkownika. Wkład ten wyróżnia się na tle innych piankowych materacy ekologicznym wykonaniem. W procesie produkcji nie wykorzystano substancji chemicznych szkodliwych dla zdrowia i środowiska naturalnego. Obecność naturalnych składników przekłada się na spokojny i odprężający sen, przy zachowaniu stabilnego i prawidłowego podparcia przez całą noc.
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Klinika Snu. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty