Materac THERMOGEL MATERASSO piankowy

  • Opinie: 2
  • Dodaj opinię
  • Zapytaj o produkt
  • Zapytaj o produkt

    Materac THERMOGEL MATERASSO piankowy

    Materac THERMOGEL MATERASSO piankowy

    Materac z dwiema stronami użytkowymi.

Nowy

Stan: Dostępny do 10 dni roboczych

1 992,00 zł

Materac z dwiema stronami użytkowymi.

Thermogel to materac dwustronny. Posiada dwie strony użytkowe o różnych stopniach twardości. Z jednej strony znajduje się pianka thermogel, która zapewnia odpowiednią twardość, wytrzymałość oraz stabilne podparcie dla całego ciała. Pianka thermogel zapewnia termoregulację, dzięki której ciało nie przegrzewa się w ciepłe dni, oraz nie wychładza w chłodne. Pozwala na utrzymanie temperatury ciała, na prawidłowym poziomie. Zapewnia to spokojny i komfortowy sen. Pianka termoelastyczna zmniejsza nacisk na stawy i mięśnie. Poprawia to krążenie krwi i zapobiega drętwieniu kończyn. Dzięki swoim właściwościom idealnie dopasowuje się do ciała oraz do pozycji jaką przyjmujemy w trakcie snu. Po drugiej stronie materaca znajduje się pianka wysokoelastyczna zapewniająca odpowiednią elastyczność i przewiewność. Nacięcia wkładu sprawiają, że materac zyskuje właściwości ortopedyczne oraz poprawia się jego wentylacja. Materac posiada ekskluzywny pokrowiec Silk Touch – niezwykle przyjemny w dotyku i lekki. Materiał 3D, wszyty po bokach pokrowca, dodatkowo wspomaga wentylację materaca.

Pianka termoelastyczna: pianka, która pod wpływem ciepła, przystosowuje się do kształtów ciała. Perfekcyjnie dopasowuje się do kręgosłupa, utrzymując go w prawidłowej pozycji przez całą noc. Nie powoduje ucisków mięśni i stawów, dzięki temu krążenie krwi jest prawidłowe.

Pianka Eliocell: dzięki otwartokomórkowej strukturze powietrze znajdujące się wewnątrz pianki, może w niej swobodnie przepływać. Odpowiednia wentylacja wpływa na ograniczenie nadmiernej potliwości podczas wypoczynku a także zapobiega gromadzeniu się wilgoci oraz rozwojowi bakterii. System nacięć nadaje materacowi właściwości ortopedycznych.

Pianka Thermogel: posiada właściwości termoregulujące, dzięki którym potrafi regulować temperaturę ciała i utrzymywać ją na prawidłowym poziomie. Zapewnia spokojny sen, pozwalający na pełną regenerację organizmu.
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Klinika Snu. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Oceń 
Natasza
2017-12-13

dobry produkt

wygodny i dobrze wykonany :)

Oceń 
Wiola
2017-12-13

materac na 5

Materac najwyższej jakości. śpi się na nim bardzo dobrze,

Napisz swoją opinię!

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty