Materac ALOE THERAPY MATERASSO piankowy

  • Opinie: 0
  • Dodaj opinię
  • Zapytaj o produkt
  • Zapytaj o produkt

    Materac ALOE THERAPY MATERASSO piankowy

    Materac ALOE THERAPY MATERASSO piankowy

    Dwustronny materac Aloe Therapy z innowacyjną pianką Neroli z efektem aromaterapii.

Nowy

Stan: Dostępny do 10 dni roboczych

1 641,00 zł

-410,00 zł 1 231,00 zł

Dwustronny materac Aloe Therapy z innowacyjną pianką Neroli z efektem aromaterapii.

Materac Aloe Therapy to nowość w ofercie producenta Materasso. Piankowy model wykonany z dwóch naturalnych materiałów o właściwościach antyalergicznych oraz efektem aromaterapii, która wpływa na szybsze zasypianie. Zaletą materaca Aloe Therapy są również dwie strony o zróżnicowanym poziomie twardości. Dla osób preferujących miękkie podłoże snu producent zaleca korzystanie ze strony z pianką Neroli. Jest to materiał o dużej elastyczności oraz właściwościach ułatwiających zasypianie. Pianka nasączona została olejkami z kwiatów pomarańczy Neroli, które wpływają również na poprawę pracy układu krążenia, dzięki czemu sen jest odprężający i regenerujący. Bardziej sprężystą i twardszą powierzchnię stanowi strona obłożona pianką Aloe Vera, która zapewnia środowisko snu wolne od bakterii i grzybów. Dzięki specjalnym konturowym nacięciom kręgosłup utrzymany zostaje w stabilnej i prawidłowej pozycji przez całą noc. Przekłada się do na wygodny i komfortowy odpoczynek. Materac dostępny jest w wysokiej jakości pokrowcu Aloe Vera ze specjalnym pasem wentylującym 3D, który usprawnia przepływ powietrza wewnątrz produktu. Materac Aloe Therapy objęty został gwarancją na okres 6 lat.

Pianka Neroli: materiał charakteryzujący się wysoką odpornością na codzienne użytkowanie. Stworzona została przy wykorzystaniu naturalnych olejków z kwiatów pomarańczy Neroli o właściwościach antydepresyjnych oraz wspomagających pracę układu krążenia. Stanowi warstwę o grubości 6 cm.

Pianka Aloe Vera: sprężysty i elastyczny materiał z zawartością mikrokapsułek z ekstraktem aloesu. Tworzy warunki wpływające na regenerację skóry oraz detoksykację organizmu podczas snu. Pianka tworzy twardsze podłoże snu, doskonale podpierające ciało w każdej pozycji.
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Klinika Snu. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty