Materac SPINAL DUO MATERASSO piankowy

  • Opinie: 0
  • Dodaj opinię
  • Zapytaj o produkt
  • Zapytaj o produkt

    Materac SPINAL DUO MATERASSO piankowy

    Materac SPINAL DUO MATERASSO piankowy

    Materac Spinal Duo to piankowa propozycja z oferty producenta Materasso.

Nowy

Stan: Dostępny do 15 dni roboczych

2 458,00 zł

Materac Spinal Duo to piankowa propozycja z oferty producenta Materasso.

Spinal Duo to piankowy materac z powierzchnią spania dzieloną na dwie różne twardości. Materac ten doskonale spełni swoją funkcję podczas użytkowania przez osoby o odmiennej budowie ciała oraz preferencjach dotyczących poziomu twardości. Na warstwie pianki Nightfly wykonane zostały specjalne nacięcia, które wpływają na redukcję nacisków oraz rozluźnienie mięśni. Przekłada się to na niezwykle regenerujący odpoczynek po ciężkim dniu. Za komfort i wygodę podczas snu odpowiada innowacyjna pianka Greengel, która reaguje na temperaturę i nacisk, idealnie odwzorowując sylwetkę użytkowników. Charakteryzuje się również właściwościami termoregulacyjnymi, które ułatwiają szybsze zasypianie. Pianka zapewnia odpowiednią wymianę świeżego powietrza z otoczeniem. Do materaca dołączony jest pokrowiec Thermobalance, który również wpływa na regulację temperatury w obrębie powierzchni spania. Wkład materaca Spinal Duo objęty został aż 10-letnią gwarancją.

Pianka Nightfly: specjalne nacięcia wykonane na piance tworzą powierzchnię o dwóch różnym poziomach twardości. Jest to idealne rozwiązanie dla par o dużej różnicy wagowej. Pianka wpływa również na rozluźnienie mięśni oraz skutecznie redukuje naciski, dzięki czemu rano wstaniemy wypoczęci i zregenerowani.

Pianka Greengel: wysokoelastyczna pianka o przewiewnej strukturze, zapewniająca stały dostęp świeżego powietrza do wnętrza materaca. Skutecznie zapobiega gromadzeniu i rozwojowi niebezpiecznych mikroorganizmów we wnętrzu. Właściwości pianki doskonale regulują temperaturę, chroniąc przed przegrzaniem organizmu podczas snu.

Zimna Piana: pianka tworzy stabilną podstawę dla warstw wierzchnich – Nightfly oraz Greengel. Charakteryzuje się dużą wytrzymałością na codzienne użytkowanie, dzięki czemu wydłuża żywotność całego materaca. Gęstość pianki wynosi 45 kg/m3.
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Klinika Snu. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty