Materac POLA JANPOL piankowy

  • Opinie: 0
  • Dodaj opinię
  • Zapytaj o produkt
  • Zapytaj o produkt

    Materac POLA JANPOL piankowy

    Materac POLA JANPOL piankowy

    Materac Pola Janpol z piankowym wkładem z pianki żelowej, wysokoelastycznej i termoelastycznej. Materac dostępny w pokrowcu 30-lecie.

Nowy

Stan: Dostępny od ręki!

1 869,00 zł

-20% 1 495,20 zł

Materac Pola Janpol z piankowym wkładem z pianki żelowej, wysokoelastycznej i termoelastycznej. Materac dostępny w pokrowcu 30-lecie.

Materac Pola marki Janpol to piankowy model, który tworzą najwyższej jakości komponenty. Jest to dwustronny materac zapewniający wyjątkowy komfort podczas snu. Obie strony cechują się odmiennymi właściwościami – powierzchnia obłożona pianką wysokoelastyczną wyróżnia się doskonałym podparciem ciała. Zapewnia stabilne i optymalne ułożenie ciała podczas snu. Drugą stronę tworzy innowacyjny żelowy materiał, który jest bardziej plastyczny, dzięki czemu lepiej dostosowuje się do naturalnej sylwetki. Żelowa pianka zapewnia również optymalną temperaturę podczas snu, materiał pozostaje chłodny przez całą noc. Bazę dla obu tych pianek stanowi pianka termoelastyczna, która pozwala na równomierne rozłożenia nacisku ciała na materaca, dzięki czemu wpływa na poprawę krążenia krwie, a co za tym idzie efektywniejszą regenerację organizmu. Materac Pola Janpol dostępny jest w pokrowcu 30-lecie.

Pianka termoelastyczna: pianka reagująca na temperaturę ciała i nacisk użytkownika. Idealnie dostosowuje się do sylwetki, zapewniając efekt delikatnego otulenia. W materacu Pola tworzy centralną część materaca odpowiadającą za równomierne rozłożenie nacisku ciała na materacu oraz wspomaganie podparcia kręgosłupa podczas snu.

Pianka żelowa: innowacyjna pianka żelowa, która gwarantuje optymalną przepuszczalność powietrza. Wspomaga zachowanie wysoce higienicznych warunków podczas snu. Jest to również plastyczny materiał, który doskonale dopasowuje się do naturalnych krzywizn ciała, zapewniając optymalne podparcie ciała podczas snu. Pianka wyróżnia się właściwościami, dzięki którym materac pozostaje chłodny przez całą noc. Chroni przed przegrzaniem i potliwością.

Pianka wysokoelastyczna: trwała i wytrzymała pianka wysokoelastyczna zapewniająca stabilne podparcie ciała. Strona obłożona pianką wysokoelastyczną wyróżnia się siedmioma strefami twardości, dzięki którym każda część ciała podparta jest stabilnie w zależności od nacisku, jaki wywiera na materac. Pianka redukuje przenoszenie drgań, dzięki czemu ruchy drugiej osoby nie są odczuwalne.


Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty