Materac PRO DYNAMIC H3 COMFORTEO piankowy

  • Opinie: 0
  • Dodaj opinię
  • Zapytaj o produkt
  • Zapytaj o produkt

    Materac PRO DYNAMIC H3 COMFORTEO piankowy

    Materac PRO DYNAMIC H3 COMFORTEO piankowy

    Materac wykonany z przewiewnej pianki Gelax oraz pianki wysokoelastycznej. Model dedykowany osobom aktywnym fizycznie.

Nowy

Stan: Dostępny do 14 dni roboczych

1 438,00 zł

Materac wykonany z przewiewnej pianki Gelax oraz pianki wysokoelastycznej. Model dedykowany osobom aktywnym fizycznie.

Materac Pro Dynamic H3 należy do serii Sport Style, która jest dedykowana szczególnie osobom aktywnym fizycznie. Dzięki zastosowanym innowacyjnym komponentom efektywnie wpływa na regenerację organizmu po intensywnym wysiłku fizycznym. Najważniejszym elementem modelu Pro Dynamic H3 jest zastosowana pianka Gelax, która łączy właściwości pianki wysokoelastycznej, termoelastycznej i żelu. Komponenty te przyczyniają się do lepszej regeneracji mięśni i stawów. Pianka została dodatkowo wyposażona w siedem stref twardości, dzięki czemu skutecznie podpiera te części ciała, które tego najbardziej potrzebują po intensywnym wysiłku fizycznym. Kolejną zaletą modelu jest wyjątkowa przewiewność. Pozostałe warstwy materaca zostały pokryte profilowanymi nacięciami, co wpływa na regulację temperatury ciała śpiącej osoby. Pokrowiec materaca został wykonany z użyciem protein jedwabiu. Ten wyjątkowy związek organiczny wpływa na szybszą regenerację drobnych urazów takich jak stłuczenia czy otarcia. Pokrowiec można prać w pralce w temperaturze do 60 stopni Celsjusza.

Pianka komfort: średniej twardości elastyczny materiał o gęstości 25 kg/m3. Jest oddychająca i stanowi środowisko niesprzyjające rozwojowi drobnoustrojów, a zatem może być stosowana przez alergików.

Pianka Gelax: łączy w sobie właściwości pianki termoelastycznej i wysokoelastycznej. Dzięki temu zapewnia nie tylko doskonałe dopasowanie do kształtu ciała, ale i charakteryzuje się przewiewnością i elastycznością. Pianka została dodatkowo pokryta wgłębieniami i nacięciami, dzięki czemu zapewnia wentylację i dopasowanie do kształtu anatomicznego użytkownika.

Pianka T30: żelowa pianka tapicerska o bardzo dużej gęstości. Dzięki dodatkowemu utwardzaniu nie traci swoich właściwości przez wiele lat.
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Klinika Snu. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty